Şimdi Ara

YARDIM XBox360 hkk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Live >> YARDIM XBox360 hkk.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    73 Mesaj
    Merhaba arakdaslar,

yurtdısından xbox 360 slim aldım ve türkiyeye getiricem yalnız aklımda birkac soru var. JTAG, FW-Flash yok konsolda. Ayrıca HDD arızalı sanırım, HDD taktıgımda RROD hatası veriyor, cıkardıgımda sorunsuz orjinal oyunları oynayabiliyorum. Nette arastırdıgıma göre Belli başlı Western Digital HDD dışındakiler uyumlu degilmiş.

Simdi sorum; Online oynamak gibi derdim yok, belli başlı oyunları oynucam story tabanlı ve birkac FPS oyunu. (Skyrim,COD,Metro vs.) JTAG sart mı? Yada FW-flash? Ayrıca türkiye de bunun fiyatları nedir?

http://www.irmaktoysland.com/?kategori-18-xbox-360-tamir bu sayfada 50tl Slim FW-flash. Güvenilir mi bilmiyorum.

Konsolu sıfır sekilde kutusunda 2 wireless kol ile 50 Euro'ya aldım. Bir sene boyunca rutubetli bir ortamda kalmıs sanırım ondan HDD arızalı. Simdi bunu satıp Xbox360 ilk jenerasyon ama HDMI serisinden, FW-Flash seklinde 30 Euro'ya bir arkadas satıyor. Onu mu alayım? Alırsam oyunları nasıl pahalı mı kopya oyunlar?

Detaylı bir sekilde sorularımı yanıtlarsanız sevinirim, ona göre bir tane konsolda kararlastırcam.

|
    |

• Yarbay
    3474 Mesaj

@dESiLVer Sana yardımcı olur dostum...Forumda bu konuların uzmanıdır kendisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: dESiLVer
    224 Mesaj
    Fw jtaga gore mantikli kopya oyunlarda pahali degil ayriyetten fw alirsan hani olurda live den yararlanmak istersen direkt olarak yararlanabilirsin biraz sans isi ama banlanmazsan kafana estikce live kullanabillirsin senin gibi dusunup fw atiriyolar ama cogu multiplayer oynuyor ustelik ban yemeden ayriyetten kopya oyuna para vermektense xbox oyunlari internette torrentte var bu torrent oyunlarin internette arsivleri dahi var aradigini bulup bi kac kucuk islemden sonra harddiske atiyorsun sorun cozuluyor ama jtag olayina gelirsek jtag live i komple kapatiyor bence fw attir canin sıkılır belki online oynarsin bakarsin sansin doner banlanmassin hep oynarsin oyunlari torrentten indirip live destegini kullanabilirsin ne biliyim bi yerde isine yarar belli mi olur fwli cihazi dusunmeden al dedigim gibi torrent oyunu harddiskten atip calistirabilirsin kopya oyunlarda pek pahali degi en fazla 20 falandir

NOT: Ikinci el x360 orjinal oyun satan yerler var yani orjinal oyun 20 ise ikinci el oyunda 50 tl yani 30 tl tasarruf icin 50 tl lik islem yapip cihazin orjinalligini goturmeni tavsiye etmem belki gorusun degisir cod u falan online oynamak istersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcelGerrard -- 19 Mart 2016; 18:02:18 >
    |
    |

• Teğmen
    224 Mesaj
    Kopya oyun 20 tl ise olucak o **

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Özelden yazıyorum size hocam, teşekkrler bilgilendirme icin.
    |
    |
    Bahsedilenler: Ayberk4141
Reklamlar
SEO
Bey Azura
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.