Şimdi Ara

YARDIM! Windows Güvenli Modda dahil açılmıyor! YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YARDIM! Windows Güvenli Modda dahil açılmıyor! YARDIM!

Windows Xp üzerine kurulu avast ı kaldırıp yerine Kaspersky anti virus programını kurdum. Tekrar açılacağı yazdı, tekrar açılırken windows logosu ve altındaki yükleme satırı yanıyor ama bir türlü hoşgeldin ekranı gözükmüyor, sürekli kapanıp tekrar açılıyor ama bir türlü hoşgeldin ekranı gözükmüyor.

Yardımınızı bekliyorum.

• xp cd sini takıp yükleme başlat ondan sonra sistemin yükleneceği ekrana geldikten sonra sistemin kurulu olduğu bölümün toplam alanı ve boş alanını karşılaştır.
  • benede olmustu o olay güvenli moddaa dahi acmıyodu windows cubugu dolduktan sonra siyah ekran duruodu format attım düzeldi
  • Format haricinde başka çözüm yok mu? yinede teşekkürler.
  • malesef format harici onarma kurulumu
  • Hp pavilion notebook, kendi recovery cd ile çözebilir miyim? Onarmadan kast ettiğiniz bu mu?
  • ya bu sorun nedir kardeşimmm ...yeni bi virus filan mı var acaba yaa.....aynı sorun şu anda bende de var...ve formatdan başka çözüm gozukuyorr napıcaksakk...kardeş çozu bulursan banadaa sole lutfennn...
  • sen bi
    dos ile açmayı dene onu yine açmazsa eger başka şekilde aç dos ile başka bi pcye baglasanda olur.

Dos'da CHKDSK / r/f az enter a bas E ye bas reset at hdd dosya yapısını bi düzeltsin :)

saygılar
  • Onarma kurulumu yapmanı öneririm.Eğer önemli bilgilerin mevcutsa harddiskini başka bir bilgisayar takıp biligilerini yedeklemeni öneririm
  • elinde eğer hp cdsi varsa onunla tekrardan kurabilirsin. onarma kurulumu normalde işletim sistemi cdsi ile olur. elindeki kurtarma cdsi ve sadece bilgisayarı ilk alınan duruma getirmeye yarar. onarma kurulumu yapamazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.