Şimdi Ara

Yardım/Tavsiye CODEGEN QUANTUM101 355 TL Nasıl???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dünden beri araştırıyorum linkteki tableti özelliklerine göre fiyatı çok makul geldi. Ancak markayla ilgili çok fazla bilgim yok.
    Oğlum için düşünüyorum ağırlıklı o kullanacak bu nedenle sağlamlık önemli arta kalan zamanda da biz. Kullanım amacı internet ve oyun
    300 tl seviyelerinde bir ürün düşünüyordum asus memoped hd 7 var ama iki ürün arasında fiyat olarak 50 tl fark var ama özellikler açısından da dağlar kadar fark var
    Yardım:'i kullanan yada bilen arkadaşlar tavsiye ederse bütçemi 50 tl arttırıp onu almayı düşünüyorum.

Tavsiyeleri bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler...

http://www.n11.com/codegen-quantum101-101-ips-dort-cekirdek-tablet-pc-P16587734

• Aynı tableti ben aldım internet ve video uygulamaları gayet iyi.5 MP kamera iyi değil,Evdeki modemden büyük ihtimalle wi fi çekimi biraz zayıf geldi ama değişik mekanda denemedim..Ben 399 a lamıştım fiyat dahada düşmüş bu fiyata alınabilecek F/P ürün diyebiliriz bana göre Quantum 101 e

Usb host ile 1 tb hdd yi bağlıyorum anında görüyor tek sıkıntım altyazıyı filme ekleyip okutmayı beceremedim bi türlü :)

Bence alınası bir ürün..aslında bu tip cihazlara güzel bir rom bulup rootlayıp yüklemek ama henüz kurcalamadım cihazı :)

Linke baktım 355 değil hala 399 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualFrog -- 6 Haziran 2014; 13:38:22 >
  • VirtualFrog

cevabın için teşekkürler kamera benim için önemli değil hatta olmasa bile olur.
    Wifi önemli telefonlara evin her yerinden sıkıntısız bağlanıyoruz modem ile arasında çok fazla mesafe ve duvar olmayacağı için sıkıntı olacağını zannetmiyorum.
    Alt yazıda önemli bende bolca film ve dizi izlerim bir çözümü vardır inşallah.

n11 de 15 hazirana kadar %11 babalar günü indirimi varmış bu indirimle 355 tl ye geliyor. O tarihe kadar karar verip almayı düşünüyorum.

Sen nerden almıştın? birde sağlamlık ve servis imkanı ile ilgili ne dersin?
  • VirtualFrog kullanıcısına yanıt
    cevabın için teşekkürler kamera benim için önemli değil hatta olmasa bile olur.
    Wifi önemli telefonlara evin her yerinden sıkıntısız bağlanıyoruz modem ile arasında çok fazla mesafe ve duvar olmayacağı için sıkıntı olacağını zannetmiyorum.
    Alt yazıda önemli bende bolca film ve dizi izlerim bir çözümü vardır inşallah.

n11 de 15 hazirana kadar %11 babalar günü indirimi varmış bu indirimle 355 tl ye geliyor. O tarihe kadar karar verip almayı düşünüyorum.

Sen nerden almıştın? birde sağlamlık ve servis imkanı ile ilgili ne dersin?
  • bende n11 sitesinden aldım kargo vs baya hızlı bir yer..Bozulursa kendim yapmaya çalışırım:) nasılsa root atmayı falan öğrendim..ama yapamayacağım iş olursa mecburen servise başvuracağım..bu tip cihazlarda şikayet olmayanını görmedim gidipte Ipad e para vermeyeceğime göre bozulursa katlanacağım :)
  • Hocam nacızhane tavsıyem çin mallarından uzak durun derım ozellıklerıne kanıp paranızı cope atmayın ne kalıte ne servıs bısey beklemeyın bu cıhazlardan,ılk tabletım lenovo nun gırıs sevıyesı 250 lıralık bı tablettı ocak ayında aldım cocuklar bıraz zorlamış acılmadı bı turlu servıse gonderdık 22. iş gunu geldı arıza gıderılmıs olarak hatta 20 iş gununu gectıgı ıcın ıstegım uzerıne ıade ve degısım talebınde bulundum ve sagolsunlar gerekenı yaptılar,farklı model almak ıcın ıade ıstedım suan dell venue 7 kullanıyorum ınanın ozellık kalıte vs hepsı var ve emınım dell servısıde cıhazının arkasındadır,ayrıca sıddetle tavsıye ederım kısacası lenovo dell samsung acer vb gıbı markalar dısında tablet adına urun almayın derım...
  • Bende codegen tablet sahibiyim.1 yildir sikinti yasatmadis es ve wifi menzili icin tercih ettim pisman etmedi.fiyat performans olarak iyi oyle dusunuldugu gibi cok dayaniksiz kalitesiz falanda degiller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkürler dell venue 7 sen söyleyene kadar farkında değildim biraz araştırdım inceleme videosunu izledim gerçekten çok beğendim benim isteklerimin tamamını karşılayacak gibi.
    Yalnız çok fazla yerde satılmıyor. teknosada 399 tl videoda 330 tl diye bahsediliyor ama bu fiyata hiçbir yerde rastlamadım sen nerden kaça almıştın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.