Şimdi Ara

YARDIM RX570 8GB VS GTX 1060’ 6GB mı ? HANGİSİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
3.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seçenek 2 taneyse kesinlikle 590 li olanı alın yalnız okadar tavsiye verdim. Hiç okumadiniz sanırsam 1600 revizyon 2 ile 2600 arasında nerdeyse fark yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Youare-Mycure kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim yarın 1250 alır geçerim

• Yok hepsini okudum okumaz olur muyum, ekran kartı daha pahalı olduğu için ben de işçi olduğum için daha çok ekran kartından bilgi almak istedim 570 demenizi bekledim, benim istediğim gibi 6-7 sene isteniyorsa herhalde düşük mü kalacak bu kart ? Low açmaz mı acaba rx 570 ve 1600 çok iyi olurdu bütçe olarak açarsa eğer???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    İkinci el rx 590 veya 1660 li sistemlere bakın derim sifir toplamanin bir mantığı pek yok.

• Rx 570 8 gb darboğaz yaşarmıyım hocam

• ruzbey35 kullanıcısına yanıt
    Yaşamazsın hocam birebir denk gelir işlemci ve kart uyumun yüksek olur vrami de yüksek hem uzun süre idare eder güncelleme de alıyor. Geri kalanla ssd vb farklı güncellemeler yaparsınız daha makul olur. Burdaki maksad paraya göre en iyisini vermek değil sisteme göre ortak çalışabilecek birbirini sınırlamayan parçalar toplamak

• Doğru söylüyorsun aslında ama rx580 8gb 1250 sinerjide yarında kart kesin alıcam rx 570 8Gb yani rx580 darboğaz’dan korkuyorum sistemimde ssd mevcut yarın 8Gb ram takviyeside yapıcam ekran kartı alırken

• Sende’de bu kart var forza horizon 4’ü 60 fps normal ayarlarda oynarmıyım c

• el_jericho kullanıcısına yanıt
    İşlemci 3.85 oc lu rahatca her single oyunu oynuyom high ultra ayarda

Ayrıcı 590 a uv de yapıyorum dropsuz yag gibi oyunumu oynuyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 1 Kasım 2019; 1:14:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sefer ekran kartı olarak şunu mu bunu mu diye çok alakasız kartları göstermiştin ,şimdi ise birinin sıfırını diğerinin 2. elini gösterip hangisini alayım diye soruyorsun :)

hangi kartı alacağına asla karışmam ama madem bu yola girdin o zaman mümkün olan en yeni nesillerden almaya çalışmalısın
    çok fazla fiyat farkı olacak ama çok yakın zamanda dahi şimdi almayı düşündüğün kartlar asla seni tatmin etmeyecektir ,bunu bilesin

peki o zamanda ne oluyor dersin ?
    bir defa asgari 650-700 watt psu gerekiyor (biraz daha düşüğü olabilir ama geleceğe yönelik yüksek almakta fayda var)
    hele ki şu zamanda dahi 8 gb. ram sana asla yetmez ,asgari 16 gb. ram gerekli

bu işler öyle sadece marka söyleyerek olmuyor maalesef ,donanım bir bütündür birisi uyumsuz yada yetersiz olsa her şey sapıtıyor

ayrıca sıcak fırsatları takip et ,normal zamanda alınan fiyata göre çok daha uyguna alındığı oluyor
    580 570'den %10-12 daha hızlı sadece. Biriyle darboğaz yaşanırsa diğeriyle de yaşanır zaten.
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    580 ‘le darboğaz yaşarmıyım acaba ya

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Link atarmısım kardeşim nerde sormuşum alakasız kartları ?

Canımın içi güzel kardeşim sen beni karıştırıyorsun senden rıcam o alakasız alakasız kartları göstermiştin yazım hatanıda silersen mutlu olurum konuyla bilgin varsa bilgini aktarırırsın bende tşk ederim sana geçeriz öyle alakasız şeyler öyle bir konu açmadım ben

ben bir şeyi laf olsun diye söylemem ,buyur mesajın burada
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140577908

konu açtın demedim asıl sen ne yapmaya çalışıyorsun onu anlayamadım ?
    insan bilmeden bir şeyler söyleyebilir ,ne var bunda ?
    Yav güzel kardeşim ayıp ayıp yazım hatası olduğunu ben belirttiim bir dahaki yoruma yok alaksız kart flan 1660 yazılıcaktı alakasız kartmı bu ?

Amd ekran kartlarını kötülersek linçe uğrarım dediğinde bile geldim seni savundum yaptığın ayıp gerçekten sen amd ile olumsuz düşünebilirsin kardeşim bu senin hür iradenle özgür düşüncen dedim sana yalan mı ?

neyin ayıbı ne saçmalıyorsun sen ?
    üstelik hür irade özgürce deyip burada yazdıklarım için linç etmeye çalışıyorsun
    ayrıca savunmaya falan ihtiyacım yok ,sadece firma uçurucularla uğraşmak istemediğim için bu konulara pek yazmak istemiyorum

ben bu forumda yığınla kişiyle başa çıktım ,eskiden aman boşuna kötü olmayım ,boş yere ceza almayım diye düşündüğüm için alttan almaya çalışıp durdum
    sonrasında baktım alttan aldıkça birileri hep tepeme çıkıyor ,bıraktım bu davranışları ve dedim bundan sonra bana verilecek ilk haksız cezada forumu komple terk edip gideceğim ,onun için artık benim için korkacak bir şey yok

şuraya bir şeyler yazıyoruz diye milletin aşağılamalarıyla ,tuhaf ithamlarıyla falan artık uğraşamam
    sana cevap verende suç
    blok
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

bottleneck calculator denen site çöptür orayı baz almayın

bu devirde 4 gb kart alınmaz en az 6-8 gb olmalı

önerim 570 8 gb
    Vram ve gpu gücünü birbirine karıştırıyorsunuz. RX570-580 de 4GB vram i aşabilmen için AAA oyunlarda en yüksek ayarlara alıp + MSAA-SSAA vs. açman lazım ki anca 4GB vram i geçsin ee zaten o ayarlarda kartın barındırdığı gpu adam akıllı fps veremeyeceği için mecburen ayar kısacaksın.

Yıl 2019 oldu şu giriş seviyesi kartlarda 6-8GB arama saçmalığı bitmedi. Zamanında R9 370-380 lerde de aynısını söylüyordum boşuna 4GB almayın diye ne oldu tek bir allahın kulu var mı 370-380 ile 4GB ın hakkını verebilen? kartın gücü o kapasiteyi doldurabilecek oyunlara yetmiyor ama millet cigolayt manyağı olduğu için 4GB kartı bir halt sanıyor. Şimdi yine aynı terane giriş seviyesi kartlarda 6-8GB fantezisi başladı

He alıcaksın RX570 8GB ı 2K Ultra MSAA 8X de 5fps oyun oynayacaksın
  • Cano yani rx570 almıyımı ? Yani ben ben 2k flan oynamam orta ayarda 60 fps versin yeter bana

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.