Şimdi Ara

Yardım razer deathadder chroma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mart ayının sonunan doğru Adeks den razer mouse aldım , dün cs oynarken sol click zor bastığını farkettim mouse yi incelerken sol click boydan boya çatladığını farkettim şimdi bu mouse yi arala göndericem inşallah kullanıcı hatası demezler.Daha önce böyle birşey başına gelen varmı ?

• Bi fotograf ekleyebilir misin? Benim chromanin de sag klik ayni sekilde zor basiyo bazen basili kaliyo. Ne zaman kaldirip garantiye yollayayim desem tekrar duzeliyo. Ne yapacagimi bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sol click ortadan çatlamış bildiğin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometheus #

Mart ayının sonunan doğru Adeks den razer mouse aldım , dün cs oynarken sol click zor bastığını farkettim mouse yi incelerken sol click boydan boya çatladığını farkettim şimdi bu mouse yi arala göndericem inşallah kullanıcı hatası demezler.Daha önce böyle birşey başına gelen varmı ?

Resim ekledim
     Yardım razer deathadder chroma

• Razer pişmanlıktır.
  • 2013 modelinde hiç böyle birşeyle karşılaşmadım git gide malzemeden çalmaya başladı bu razer, harbi yazık böyle markanın nasıl içine ettiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

2013 modelinde hiç böyle birşeyle karşılaşmadım git gide malzemeden çalmaya başladı bu razer, harbi yazık böyle markanın nasıl içine ettiler...

Aynen öyle, plastiğe devam , kalitesi de kötü.

Yazık.
  • Bazı firma Ar-Ge'ye ve malzeme kalitesine yatırım yapıyor, Razer da Marketing'e
  • Adekse verdim aral game yollucaklar kullanıcı hatası derlerse birsürü dava açıcam hepsine
  • Sonuçta gaming mouse nasıl bir kullanıcı hatası olabilirki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.