Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[YARDIM] Oyunu kaldırdım ama menüde gözüküyor

4
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> [YARDIM] Oyunu kaldırdım ama menüde gözüküyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    20 Mesaj
    Selamun aleyküm dostlar. Geçen gün iki defa max payne 3 kurup kaldırmıştım ama naptıysam bi türlü çalıştıramadım. Benim sorunum şudur : bilgisayarımda max payne kurulu olmamasına rağmen Windows 8 programlar kısmında max payne 3 gözüküyor ama simgesi yok boş kağıt şeklinde gözüküyor tıklıyorum kaldır diyorum denetim masası geliyor ama orada max payne 3 gözükmüyor. açmak için tıklıyorrum Windows oyunlar kısmı geliyor yine aynı napabilirim dostlar ? bilgisayarımda max payne ile alakalı dosya bulamadım ama

|
    |
    |
    |
    Asus Tuf Gaming B450-Plus|| AMD Ryzen 2600 ||MSI Armor GTX 1060 3GB|| Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB DDR4 3200 Mhz|| WD Black 7200RPM 1TB||HyperX Cloud Silver || Logitech G213-G102|| Xigmatek Scylla 120mm Liquid Cooler|| Cooler Master MB511 RGB || Cooler Master 750W 80 Bronze PSU||Redmi Airdots||Samsung A50||Mi Band4
    Steam: Chropy|| Origin: Chropy
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    nasıl siliniyor tarif eder misin dostum

Bence yapma işe ayramıyo olur inşallah deyince olmuyo :)
    |
    |
    emox32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Tuf Gaming B450-Plus|| AMD Ryzen 2600 ||MSI Armor GTX 1060 3GB|| Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB DDR4 3200 Mhz|| WD Black 7200RPM 1TB||HyperX Cloud Silver || Logitech G213-G102|| Xigmatek Scylla 120mm Liquid Cooler|| Cooler Master MB511 RGB || Cooler Master 750W 80 Bronze PSU||Redmi Airdots||Samsung A50||Mi Band4
    Steam: Chropy|| Origin: Chropy
  • Yüzbaşı
    433 Mesaj
    kurulu olduğu eski dizini silmeyi dene, bazı programları kaldırınca bile dosyaları kalıyor.
    |
    |

★★★ AMD R SERİSİ KULLANANLAR GRUBU★★★

" Be Water, My Friend "
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
Blogio
son dakika
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,184
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.