Şimdi Ara

YARDIM? Mahalleyi rahatsız edecek, Polis çağırtacak ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mahallede birkaç kişi yüksek ses müzik açıyor, bu beni oldukça rahatsız ediyor.
    Ses sistemlerinden pek anlamıyorum, ses kartı ve ses sistemi önerilerinizi bekliyorum.
    2.El ya da sıfır olabilir, kafamda 2.el z5500 ya da z906 var ama kararsızım.
    Hi-Fi veya amfili sistem de olabilir, ortalama ses kartıyla beraber 750-1250 tl arası önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

• El yapımı çalışmanız gerekir. Daha önce kurulumunu ev için yaptığım gerçek hakkıyla 20 watt weren amplifikatör için 250 w trafo 8x10.000 mf kondansatör kullandım. 30 cm rms 150 yazan pioneer woofer ı çok güçlü.şekilde besledi. Bunu hazır değil özel yaptırdığım büyük hacimli bir kabine koydum. Apartmanı salladı. Sallamak derken gerçekten alt üst katlarda tabak.çanak sallandığı için komşular çok rahatsız oldu. Fakat mahalle için kabinleri açık alana koymak daha güçlü bir amfi ve power supply ve daha güçlü hoğarlörler gerekir. Hazır birşeyler alacaksanız güçlü bir müzik setini tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 13 Eylül 2019; 16:29:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

YARDIM? Mahalleyi rahatsız edecek, Polis çağırtacak ses sistemi

quote:

Mahallede birkaç kişi yüksek ses müzik açıyor, bu beni oldukça rahatsız ediyor.

Sisteme tepki olarak mı doğdun kardeş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethnicity -- 13 Eylül 2019; 17:53:40 >
  • Bunun için LG nin XBoom ve Sonynin benzer sistemleri var ama komşular sesin yüksekliğinden çok berbatlığından polis çağırabilir.Ama gürültülü olacağına emin olabilirsin.
  • fxmaster F kullanıcısına yanıt
    Bu el yapımları konusunda merakım büyük. Hazır 2.1 sistem almak yerine elden yaptırmaya kalksam diyorum, nasıl olurdu acaba?
    Sonrasında duruma göre ekleme yapılabilecek. Elimde giriş seviyesi creative a120 var artık yetmiyor. Tavsiyenizi bekliyorum.
  • YARDIM? Mahalleyi rahatsız edecek, Polis çağırtacak ses sistemi. Gencligim geldi aklıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YARDIM? Mahalleyi rahatsız edecek, Polis çağırtacak ses sistemi
    YARDIM? Mahalleyi rahatsız edecek, Polis çağırtacak ses sistemialiexpress.com
    1501.49TRY |Montajlı PR 800 1000W sınıf A ve B profesyonel sahne ateş 1000W güç amplifikatörü kurulu bitmiş kurulu|power amplifier board|amplifier boardamplifier board class a - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1708807578.html?src=google&aff_fcid=83efc18b50ca47649a3937f484ccfaa0-1705349593767-06543-UneMJZVf&aff_fsk=UneMJZVf&aff_platform=aaf&sk=UneMJZVf&aff_trace_key=83efc18b50ca47649a3937f484ccfaa0-1705349593767-06543-UneMJZVf&terminal_id=0e71cb25512f4ff681566fa6988e8e78&afSmartRedirect=y

Yukarıdaki gibi bir devre kullanılabilir. Bunun hazıerr soğutucusu da montajlanmış hali daha iyi olur. Bu noktada amfiniz nekadar güçlü olursa olsun güç kaynağınızın gücü kadar sonuç elde edebilirsiniz. Bu yüzden güç kaynağınızın yeterli güçte olması çok önemli. Bunu da halllettikten sonra kabin konusu önemli. Yine kabininizin nekadar ses verebileceği sistemin genel performansnda belirleyici. Yani zincirin 3 halkası güç kaynağı,amfi, hoparlör sistem bunlardan en zayıfı nekadarsa okadar güçlü olur. Güçlü kabinlerin fiyatlarına söyle bir baktımda baya yüksek geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 15 Ocak 2024; 23:21:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.