Şimdi Ara

YARDIM LÜTFEN NOTEBOOK TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 gün içinde yeni bir notebook alıcam ama hiç bir bilgi sahibi degilim yardımlarızını eksik etmesseniz sevinirim

Aradıgım özellikler ve kullanım amacım

1)NET ÜZERİNDEN+TV YE BAGLAYIP+HARİCİ BELLEKDEN FUL HD FLİM İZLEME
    2)NET ÜZERİNDEN AYNI ANDA YADA PC DE AYNI ANDA 3-4 İSLEM (WORD-VİDEO İNDİRİP+YÜKLEMEK GİBİ)İSLEMLERİ YAPMAK KASMADAN
    3)HAFİF OLURSA İYİ OLUR + TASARIM ŞIK +SESİ İYİ OLURSA İYİ OLUR + BOYUTU 15.7 YADA ÜZERİ
    EXTRA= KATNALANA BİLİR OLURSA DOKUNMATİK de ola bilir EXTRA Bİ DURUMDUR kararım degise bilir

ARAMADIGIM SEYLER

1) BELLİ Bİ MARKA TAKINTISI YOK
    2)OYUN OYNAMIYORUM
    3)BELLİ BİR FİYAT ARALIGIM YOK SADECE UÇUK RAKAM VERMEK SİTEMIYORUM GÜNÜMÜZ SARTLARINDA SADECE BU İŞLER İÇİN KULLANA BİLİCEGİM EN İYİSİ HANGİSİ İSE ONU ARIYORUM İHTİYACIMDAN FAZLA KULLANMICAGIM PC YE PAZLA PARA VERMEK İSTEMIYORUM

1 aradasım sunu önerdi tabi anlamıyorum :)

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-tp501uq-cj019tc-intel-core-i5-6200u-tasinir-bilgisayar-P147010531?cid=604001&gclid=CjwKEAiArbrFBRDL4Oiz97GP2nISJAAmJMFa_zzTtWlLW7c6wXk2qMAZo5K_OefaQgGM6jCRTB6czxoC5gjw_wcB&gclsrc=aw.ds

Seri cvp yazamassam k.bmayın çalısıyorum umarım fazla uzun ve hatalı yazım pek yoktur simdiden yardım edenlere tşekkkür ederım.

DİP NOT =ÇOKTA ucuz degilde orta halli bu işler için biçilmiş 1 noteboot :)

• ++++++++++++++++++++++++++++++++++
  • Güzel insanlar konuyu yanlış yeremı açtım acaba hiç gören eden yazan yok :( bilen biri varsa benı yönlendırsın lütfen
  • Vermiş olduğun linkteki pc istediğin şeyleri yapar rahatlıkla kullanabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki dostum n11 tükenmiste diger sitedeler 2.400 normal midir o fitaya yoksa 2400 paranın esdegerinde daha iyisi varmıdır ?
  • ASUS N serisi al hocamm bütçe sıkıntısı yoksa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.