Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Giriş
    2 Mesaj
    Arkadaşlar kaç gündür elimdeki laptop ile uğraşıyorum. Şimdi ilk başta sorunum şuydu bilgisayara format atamıyodum. Win 7 de saatlerce kurulum başlatılıyor diyo fakat başlamıyodu. Xp deneyince mavi ekran veriyodu. Bende Maxtblast programı ile tüm hardiski normal olarak sıfırladım. Şuanki sorunum ise bilgisayara biraz yavaş olsada Win 7 kurabiliyorum. Fakat format sonrası yeniden başlarken siyah ekranda kalıyo devam etmiyo. Laptop olduğu için sadece ramlerini denedim.Onlarda sıkntı yok gibi. Win 7 nin farklı sürümlerini 32 bit 64 bitte denedim yinede bilgisayar o ekranda donup kalıyor.Sorunum yazılımlamı donanımlamı ? Bana hdd bozuk gibi geldi ama yinede soriyim dedim. Yardımlarını bekliyorum. Teşekkürer..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirate42 -- 15 Aralık 2012; 20:17:25 >

|
    |
    Arkadaşlar şöyle bi gelişme oldu baya bi bekledim yavaşta olsa bilgisayar masaüstü geldi. Fakat okadar yavaş ki kağnı gibi desem yeridir. Yani bi internet exploreri açıyım dedim 5 dkmı aldı yeniden başlatmayı yada bırşeyler yüklemeyi denesem siz düşünün artık 1 saati geçer heralde.Hdd bozuk olsa hiç açılmaması gerekmiyormu fakat bu yavaşlığın nedeni nedir ?
    |
    |
    benim arkinin hdd si yanmıştı şöle ki windows gerektiği gibi kapanmadı vs... diyodu güvenli mod vs... ordan hepsine basıyoruz tekrar aynı ekran çıkıyodu açtım laptabı ahanda hdd den duman çıkıo :DDDD
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.