Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yardım lütfeeeeeeeeeeen çoq acil ?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Yardım lütfeeeeeeeeeeen çoq acil ?????
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    517 Mesaj
    1 haftadır adsl kesikti bugün faturayı ödedik ve açıldı.Ama önceden ben belki düzelir die modemi resetlemiştim ve adsl şifrem falan silinmişti bende bilmiyorum.Kullanıcı adım adslye başvurduğumuzda aldığımız tahakkuk fişinde yazıyo babamın adı ve soyadı ama şifre yazmıyo ne olabilir bu şifre? bu şifreyi telekommu verio ya lütfen bağlanamıom adsl yee???

|
    |

www.theorangecounty.8m.com
  • Yarbay
    2853 Mesaj
    ad soyadın başharfleri +telefon no +ttnet örnek: qw2123454324@ttnet
    $ifre 123456 yada 1234567 yada telefon no 2345643 gibi vede +yuh yani insan bir kenara yazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medrebaz -- 20 Aralık 2004, 15:14:08 >
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    Dostum ben şifreyi başından beri bilmiyodumki bi kenara yazıyım bisim bilgisayarcı yaptı herşeyi benso sormadım yani ne bilim bilgisayarı açar açmaz bağlanıyodum zaten

quote:

Orjinalden alıntı: medrebaz

ad soyadın başharfleri +telefon no +ttnet örnek: qw2123454324@ttnet
    $ifre 123456 yada 1234567 yada telefon no 2345643 gibi vede +yuh yani insan bir kenara yazar
    |
    |

• Yarbay
    2853 Mesaj
    valla dedklerimde olmad1ysa telekomdan halletcen art1k peki yapan adam nerden yapt1 ona sorsana
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Teğmen
    136 Mesaj
    şifreyi telekom verioyı dostum hiç tasalanma ara ttnet adsl müşteri hizmetlerini şifreni iste kimin üzerine kayıtlıysa hatta ayarların nasıl yapılcagınıda sor en fazla 15 dk alır
    |
    |
    yanlış hatırlamıyorsam müşteri hizmetleri numarası 444 1 444 dü.!
    |
    |
    salla 444 0 375 di galiba
    |
    |
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    Peki bu numarayı arıcam peki ne sorucam adsl şifremi alabilirmiyim diyemi sorcam yani pek anamamda. Afallamıyım
    |
    |

• Yarbay
    2853 Mesaj
    hizmet no yaz1yosa ka1tta ben ............ hizmet numaral1 kullan1c1y1m $ifremi unuttum bu kadar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    Yaf şifremi sordum aldım. 10.0.0.2 den kullanıcı adımı ve şifremi yazım connect diince biras bekliom sonra şöle bişi çıkıyo

Connection to the Internet cannot be established.

Tips:
    1. Please check your username and password.
    2. For troubleshooting, click Diagnostic Test.

Please click OK to continue.

Bunun başka ayarları falan varmı ben sadece şifreyi falan yazdım ve connect dedim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    350 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: erenn21

Yaf şifremi sordum aldım. 10.0.0.2 den kullanıcı adımı ve şifremi yazım connect diince biras bekliom sonra şöle bişi çıkıyo

Connection to the Internet cannot be established.

Tips:
    1. Please check your username and password.
    2. For troubleshooting, click Diagnostic Test.

Please click OK to continue.

Bunun başka ayarları falan varmı ben sadece şifreyi falan yazdım ve connect dedim.

ordaki sifre moeme baglanma sifresi buyuk ihtimalle admin admin olmasi lazim. daha sonra c1kan pencerelerden kullanici adi sifre ve ayarlari yapicaksin
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,242
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.