Şimdi Ara

[YARDIM]Leptop şarj sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sayın dh uylerı leptopum 2 sn sarj oluo 2 sn fiş taklı deıl gıbı gozukuodu gıttım 0 batarya 0 adaptor aldım 1 hafta sonra aynı sorun oldu batarya cıkartırsam pc kapanmıo bunun nedenı ne ya delı olcam 100 tl para verdım :(

• Aldıklarınız orjinalmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dopac34

Aldıklarınız orjinalmidir?

orjinal deıl ınternette bıraz araştırma yapdım asuslarda gorunuomus genelde şarj entegresı arazalı oldugu ıcın gıdıp gelme yapıomus garantıye verınce duzeltıolarmıs artık garantıye verıcem :(
  • Yeni şarj aleti ve batarya almadan önce keşke bize sorsaydın. Garantiye verirken üzerinde orjinal aksesuarları olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K5onix

sayın dh uylerı leptopum 2 sn sarj oluo 2 sn fiş taklı deıl gıbı gozukuodu gıttım 0 batarya 0 adaptor aldım 1 hafta sonra aynı sorun oldu batarya cıkartırsam pc kapanmıo bunun nedenı ne ya delı olcam 100 tl para verdım :(

Cihazınızın garantisi varsa direk servise verin siz dışardan para verim yan sanayi ürün almayın. Aksi halde garanti dışı bile bırakabilirsiniz cihazı.Bırakın onlar orjinal ürünleri kendi değiştirsinler. Boşuna masraf etmişsiniz. Size tavsiyem orjinal aksesuarı takıp garantiye yollamanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balduz01

quote:

sayın dh uylerı leptopum 2 sn sarj oluo 2 sn fiş taklı deıl gıbı gozukuodu gıttım 0 batarya 0 adaptor aldım 1 hafta sonra aynı sorun oldu batarya cıkartırsam pc kapanmıo bunun nedenı ne ya delı olcam 100 tl para verdım :(

Cihazınızın garantisi varsa direk servise verin siz dışardan para verim yan sanayi ürün almayın. Aksi halde garanti dışı bile bırakabilirsiniz cihazı.Bırakın onlar orjinal ürünleri kendi değiştirsinler. Boşuna masraf etmişsiniz. Size tavsiyem orjinal aksesuarı takıp garantiye yollamanız.

Garantisi bitti orjinal olmayan urunlerle gondersem bisi olurmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: balduz01

quote:

Garantisi bitti orjinal olmayan urunlerle gondersem bisi olurmu

Garantisi bittiyse sorun olmayacağını sanıyorum. Ama siz bi orjinalle götürün eğer batarya veya adaptör arızası var derlerse onlara yenisini satın aldığını ve sorunun aynı şekilde devam ettiğini söyleyin ona göre daha detaylı araştırma yapabilirler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.