Şimdi Ara

#Yardım İstedğim Kişinin Wi-Fi Bağlantısını Kesmek İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada Belirttiğim gibi istedğim kişinin Wi-fi bağlantısını kesmek istiyorum Bar işletiyorum ve izinsiz Olarak Wi-fi Ağımı Kullananlar Yada 1tl lik birşey alıp 4-5 saat internete girenlerden usandım artık geçen gün biryere gittiğimde bir program gördüm istedğiniz kişinin bağlantısını kesebiliyor yada tekrar bağlıyabiliyordunuz bende merak ettım araştırdım fakat sonuç hüsran hiçbirşey bulamadım böyle bir program bilen varsa söylerse sevinirim

Vakit Ayırdığınız İçin Teşekkürler...

• asus dsl-n55u modeminiz olsa veya rt-n56u uzeri bir model; misafir agi acarsiniz ve bu agin sifresi farkli olur, kullanicilara da iste 1saat girsin izni atayabilirsiniz, boylece 1saat sonra atar otomatik disari, veya modem arayuzunden ayrica girip istediginiz kisileri bloklayabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey

asus dsl-n55u modeminiz olsa veya rt-n56u uzeri bir model; misafir agi acarsiniz ve bu agin sifresi farkli olur, kullanicilara da iste 1saat girsin izni atayabilirsiniz, boylece 1saat sonra atar otomatik disari, veya modem arayuzunden ayrica girip istediginiz kisileri bloklayabilirsiniz

Bunu Modem Arayüzündenmi Yapmam Gerekiyor yoksa yeni ağ olayındanmı ?
  • modem arayuzunden, bu arada rt-n56u da yokmus, dsl-n55u,rt-n66u,rt-ac66u, rt-n14u da var

• Modem arayüzü sayfasından aygıtın Mac adresi belirlendikten sonrada engellenebilir.

• Cevaplıyan Herkese Teşekkür Ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.