Şimdi Ara

Yardım! İnternetimde sorun var ve müşteri hizmetleri yardımcı olamıyor.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Yardım! İnternetimde sorun var ve müşteri hizmetleri yardımcı olamıyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1035 Mesaj
    Tivibu ile Televizyon + İnternet aldım. 25 mbps internet 30 GB AKN, AKN'den sonra ise hız 8 mbps'ye düşüyor. Ama gel gör ki değerler rezalet. Bu pakedi almak zorunda kaldım çünkü yeni taşındığım apartmanda altyapı yok.

Normal internet hızım 25 mbps olması gerekirken, 16-17 civarı gidip geliyor. Müşteri hizmetlerini aradım 2 defa modemi tekrardan kurdurttular işe yaramadı.

Modem için teknik servisi mi aramalıyım arkadaşlar? Yardımcı olabilecek var mı?

|
    |

Orijinalden alıntı: ykemerli

Hat değerlerini atabilir misin?

Sanırım bunlardan bahsediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HORSESHOEBREAKER -- 11 Aralık 2017; 22:54:24 >
    |
    |

Hat değerlerin iyi modeme 24 mbps geliyor kabloyla bağlanıp hız testi yaptın mı hiç?

Zaten masaüstü bilgisayar kullanıyorum modeme kablo yoluyla bağlanıyorum ama ona rağmen bu değerlerde. Sorun ne olabilirki acaba? İnternet sağlayıcım problemin onlarda olmadığını söyleyip topu modeme attı..
    |
    |

Sadece bilgisayardan mi giriyorsun İnternete.

Aynı sorun telefondan, tabletten ya da başka bir bilgisayardan bağlanırken de oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mcrew

Bu hat değerleri ile 100 mbps bile alırsın zorlasan

Sadece bilgisayardan mi giriyorsun İnternete.

Aynı sorun telefondan, tabletten ya da başka bir bilgisayardan bağlanırken de oluyor mu?

Başka bir bilgisayar yok, mobil cihazlardan kablosuz olarak bağlandığımda da aynı problem var ama ben bunu modem iyi çekmediğinden dolayı düşünüyordum. Yani odam ile modem arasında 10 adım ya var ya yok ama odamdan doğru dürüst video bile izleyemiyorum..
    |
    |

Onlar kendilerinde hiç suç bulmazlar zaten başka modem deneme şansın varsa dene ama modeme gelen değerler normal hatta bu hat 50 mbps bile kaldırır gibi bu değerlerle.

Malesef başka modem yok. Teşekkür ederim ilginiz için heralde son çare teknik servis çağıracağım..

Hat bilgileriniz varsa, modemi resetleyip yeniden kurmayı deneyin derim.
    |
    |
    HORSESHOEBREAKER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.