Şimdi Ara

Yardım... Günde En Az '' 7 '' çikolata yiyorum... Nasıl bırakırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba beyler... yediğim çikolatalar da kaliteli oluyor.. çok fazla money gidiyor çikolataya. nasıl bırakırım.. ciddiyim. unideyim. herkes kahve vs. kek. alıyor kentinde. ben hep çikolata alıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimden alırsan çok money gitmez
  • Çikolata yemeyerek bırakabilirsin

• Bitter ye.Sadece dünyada bitter varmış gibi davran.Fazla değil 3 gün sonra bırakırsın komple.

Bana doktor yasakladı.Çikolatasızda hayat oluyor.

• Kaliteli mi peki?. ve fiyat i nekadar? kaç gram vs.?

• kanser olacağını bilmen bence bırakman için yeterli . günde 7 nedir obez de olursun daha bir çok sağlık problemi.
  • Dikkat et yakında 7'yi de yeme

• Aaron Paul kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben günde bi tane bundan yerim. Günlük çikolata ihtiyacımı 1 tlye kapıyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Önümüzdeki 3 gün günde 7 tane ye. Sonraki 3 gün 6 tane, sonraki 3 gün 5 tane... Öyle öyle günde 1e düşürürsün

• Ben de günde 1-2 tane yerim, bırakamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Wüste

Bitter ye.Sadece dünyada bitter varmış gibi davran.Fazla değil 3 gün sonra bırakırsın komple.

Bitter? acı olduğu içinmi? hangi bitter? ben şu aciligi azaltilmiş bitterlerden yiyorum. bitteride seviyorum. birde soğuksa . çok daha tatlı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

quote:

Orijinalden alıntı: Wüste

Bitter ye.Sadece dünyada bitter varmış gibi davran.Fazla değil 3 gün sonra bırakırsın komple.

Bitter? acı olduğu içinmi? hangi bitter? ben şu aciligi azaltilmiş bitterlerden yiyorum. bitteride seviyorum. birde soğuksa . çok daha tatlı oluyor.

Adam çikolatada kendini aşmış.

• Zararlı olduğundan bir senedir ağzıma çikolata koymadım neredeyse. Böyle de hayat devam ediyor.

• Bu gidişle ölünce bırakırsın, merak etme çok sürmez.

• Senin gibi günde 7-8 çikolata, 1-1,5 paket sigara ve iki bira götürüyorum hergün yaklaşık beş yıldır. Şuanlık sadece obezite ve halsizlik var bakalım zamanla nolur

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Zararlı olduğundan bir senedir ağzıma çikolata koymadım neredeyse. Böyle de hayat devam ediyor.

Ne gibi zararları var? ve nasıl bıraktiniz? birden yememeyi mi kestiniz? şeker ihtiyacını nasıl karşıladiniz?

• şu gofretten kendimi tutmasam günde 10 tane yerim,hele fantayla nefis gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: royal_flush_

şu gofretten kendimi tutmasam günde 10 tane yerim,hele fantayla nefis gidiyor

k Bende aynısını yedim. az önce. kesmedi pek. tadı güzel. lezzetli sayılabilir. ama biraz çıtırdı. az erimesi lazım, guzel olması için.

• Aaron Paul kullanıcısına yanıt
    bence her şey tam ayarında ,,, keyfin yoksa, moralin bozuksa, hafif depresyon belirtileri başlamışsa patlat bir karam gofret tamamdır,yanına fantayı da unutma
  • hiç dert etme, 1-2 sene içerisinde ülser lanetine yakalanırsın bu gidişle. Sonra istesende bir parça bile yiyemezsin. Böyle devam et bilinçsiz genç nesil
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.