Şimdi Ara

Yardım Ericsson A1018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Farkımı göstermek için a1018 aldım bu telefon dual bantlı ama sim lock var sadece turkcell hatlarda çalışmaktadır sim kilidini kırabilecek ve ya nasıl kırılabileceğini bilen var mı

• Bir tane telefoncuya git 5 liraya kırıyorlar.
  • Gerçekten şu anda a1018 kullanmak farklı olmanın önde gideni olmaktır, tebrikler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chaviourknight

Bir tane telefoncuya git 5 liraya kırıyorlar.

telefoncu kendisiyle dalga geçtiğini düşünebilir,siz tedbirli gidin ve ciddi olun
  • Zamanın en çekici telefonlarındandır a1018 hala da öyle... Masanın ortasına koyduğun zaman herkesin gözü o telefonda olur.
  • özellikle anteni
  • Bir çok telefoncudan sim kilidi kırma aparatı kalkmıştır ama bir yer bulup kırdırmam lazım karizmamı yansıtıyorum yok o hatta çalışmıyor diyemem ki:D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErcanDikme

Bir çok telefoncudan sim kilidi kırma aparatı kalkmıştır ama bir yer bulup kırdırmam lazım karizmamı yansıtıyorum yok o hatta çalışmıyor diyemem ki:D:D

Kesinlikle haklısın, benim telefon turkcell ile çalışmıyor dedin mi karizma yerle bir. Telefonun a1018 olması önemli değil tabi.
  • a1018 kullanıyorum farkımı gösteriyorum diyosun ama turkcell kullanmıyorsun.0532li hat kullanman lazım birde yanında.oooooh tavlamadığın kız kalmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

quote:

telefoncu kendisiyle dalga geçtiğini düşünebilir,siz tedbirli gidin ve ciddi olun

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
  • Nostalji...

Yardım Ericsson A1018
  • hayır turkcell kullanıyorum ama başka hat takabilmem lazım vodafone ve avea onu dedim yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizma2

a1018 kullanıyorum farkımı gösteriyorum diyosun ama turkcell kullanmıyorsun.0532li hat kullanman lazım birde yanında.oooooh tavlamadığın kız kalmaz

Aklıma amcam geldi 532'li hat deyince. 97 senesinde 0532'li hatla beraber GH688'e 550 Eski Milyon TL bayılmış biridir kendisi. Sonrasında deri kılıfın yırtılması sonucu kemerinden düşürmek suretiyle kaybetmişti telefonu. Bu ikiliye bir de deri kemer kılıfı eklersek efsane 3'lüyü bulmuş oluruz.

Haaa, bir de 688 - 1018'in kutusundan bir de aparat çıkıyordu, bataryanın üst tarafına bunu takıyorduk kemere geçiyordu. Ne kadar fonksiyonel geliyordu o zaman. Hesap makinesi olan ender makinelerden biriydi.

Buyrun o aparat:
     Yardım Ericsson A1018
     Yardım Ericsson A1018

• Bende hala bunun chatbox aparatı duruyor k750i'e uysa msn de ne iyi olurdu
  • http://forum.donanimhaber.com/m_5012754/mpage_9/tm.htm

Bu başlıkta bu tip sorunlara çözüm bulabilirsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

quote:

A1018 i kirabildinizmi acaba simlockunu bende de bur gh 688 var onu kırdirmam gerekli de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz abes olacak ama... cekmecede duran bataryasi tamamen pert a1018s'e hayat vermeye karar verdim. adaptorunu bulup siparis ettim, tam pilleri revize edecektim ki sim kartimi takip deneyeyim dedim. 'DOGRU KARTI TAKIN' uyarisi veriyor :(

vodafone hat ile nasil kullanabilirim ben bu telefonu arkadaslar? kullanilmayacaksa hic bosa ugrasmayayim valla.
  • kordinaryus1 kullanıcısına yanıt
    Ben kırdıramadım. Şimdi bi yerlerde işe yaramayan aparat olarak kalmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErcanD. E kullanıcısına yanıt
    telefonun calismamasinin sebebi muhtemelen simkart uyumsuzlugu degil, sim kilitli olmasi. diger servis saglayicilarin hattiyla deneyecegim ama imei sorgulattigimda da '7 yıl veya daha uzun süredir kullanılmadığı için kapatılmış cihaz' olarak gozukuyor btk sitesinde. cihazi tekrar kullanima alma basvurusu yaptim edevletten, onceden benim kullandigima dair bulgu olmadigi icin reddedildi. imei kapali olmasi da olabilir sebep yani. yine internette buldugum sim kilidi acma yontemlerinde de '05hak nck kodu girin' sayfasina geliyorum fakat elimde bu kod yok. boyle bir kod gerekiyormus sim kilidi acmak icin, onu da sanirim uretici veriyor. ericsson'a mail atip sorucam bakalim, belki bi sonuc cikar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.