Şimdi Ara

yardım!Ekran KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    amd 2600 bilgisayar alıyorum SATAepox anakartı var. Fakat ekran kartına ayırabileceğim 40-50 dolarlık bütçem var.
    Kart ustaları!! ; Hangi kartı önerirsiniz?
    Teşekkürler.

• Bu karta bi bak istersen...http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=747 Bu arada fx 5200 lerden uzak dur diyorum radeon 9200 se ler daha ii bence
  • o 50 doları hiç olmazsa 85 dolar civarlarına çıkarabilirsen ati rodeon 9550 fiyatına göre iyi bi kart.
  • Transdata da 128 MB GEFORCE MX4000 AGP 8X TV OUT 50 USD($)
  • benim bi bilgisayarımda fx5200 var.biçok oyunu rahat oynuyosun.gf4 mx 4000 quake de daha iyi almasına alıyor.fakat diğer oyunlarda fx 5200 daha iyi. radeon 9200se yi önermem testlerde fx5200den geride kalıyor.hem fx 5200 directx9 udonanımdan destekliyor.tam randıman alamassanda en azından düşük çözünürlükte düşük kalitede oynayabilirsin directx9 oyunlarını.diğerleriyle oynayamazsın.
    msı 128mb 128 bit fx 5200 al derim sana hem oc da oluyor.vede hepsini testlerde geciyor.60 dolar civarı.eger paran pesin ise gidip pazarlıkla 53 yada 55 dolara alabilirsin
  • Arkadaşlar fx 5200 iyimi kötü mü şimdi. ikilemde kaldım.
  • senin karti ne amacla kullanacagina bagli, cok oyun oynayan bi insansan ve butun oyunlari da guzel oyniim dersen fx5200 pek iyi bir tercih olmayacaktir. ama oyun oynamam beni idare etsin sorun cikarmasin diyosan tercih edilebilir.
    ama yeni bilgisayar toplamiyosan zaten calisan bir ekran kartin varsa, bence biraz daha bekleyip en azindan biraz daha para bulup daha iyi bir kart almak daha iyi olur diye dusunuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: caitlin

senin karti ne amacla kullanacagina bagli, cok oyun oynayan bi insansan ve butun oyunlari da guzel oyniim dersen fx5200 pek iyi bir tercih olmayacaktir. ama oyun oynamam beni idare etsin sorun cikarmasin diyosan tercih edilebilir.
    ama yeni bilgisayar toplamiyosan zaten calisan bir ekran kartin varsa, bence biraz daha bekleyip en azindan biraz daha para bulup daha iyi bir kart almak daha iyi olur diye dusunuyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: caitlin

senin karti ne amacla kullanacagina bagli, cok oyun oynayan bi insansan ve butun oyunlari da guzel oyniim dersen fx5200 pek iyi bir tercih olmayacaktir. ama oyun oynamam beni idare etsin sorun cikarmasin diyosan tercih edilebilir.

+1 ama dediğim gibi şu an için bence 9200 ler daha iii diyorum ben
  • boşver bütçeni zorlamaya değmez. alacağın kart da 6 aya kalmaz eskiyecek nasılsa.forum u takip et ikinci el bölümünden mx 440 (128 bit) ya da 9000 pro al bak keyfine paran da cebinde kalsın.
  • ben ucuz kart alma elinde aptlar 9600xt sana yeter beni idare eder diyosan
  • kardeş adam 40 dolar diyo. 40 dolara xt 'nin kutusunu ve içindeki cd'lerden bir iki tanesini alırsın anca.
  • biraz wer 9550 al kesinlikle 5200 ve 9200'den üstün o/c yetenği de cabası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.