Şimdi Ara

Yardım Edinde Şu Meleti 2000Mhz Yapalım :)))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar .İmzamdaki özelliklere sahip bir makinam var.Bu makinayı 2000Mhz'de çalıştırmaya uğraşıyom ama olmuyo.Fsb'yi 100 den 117 ye kadar (1870Mhz) çıkarabiliyom daha fazla gitmiyo.Default voltaj 1.68 olarak gözüküyo.+0.25 verdim olmadı, +0.50v verdim gene olmadı +.075v yada +1v versem makina yanarmı sizce.İşlemci sıcaklığı ilk açılışta 15 derece sonraları 25-30 arası gidip geliyo.Soğutma olayını hallettim.Zeten "Kasamı ameliyata aldım" konu başlığında yaptığım soğutma uygulamaları yazıyo ve sanırım bu yeterli gibi .Şimdi nasıl 2000Mhz'ye ulaşacam benim hedefim bu .Zaten yeterde artar.

Not:Makinamdaki farklı hızlardaki ramler bu soruna yol açıyor olabilirmi acep ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocker -- 17 Mayıs 2005, 16:13:07 >

• 2000mhz olmasın, 2000ghz biraz zor
  • 2 ayrı model toplamda 4 adet ram kullanıyorsan ki öyle görünüyor, eş olan iki ram i takıp diğerlerini çıkarıp denemeler yap birde bakalım neler olacak.
  • quote:

2000mhz olmasın, 2000ghz biraz zor

Düzelttim dostum olur böyle şeyler o/c aşkı için birden elim sürşmüş olmalı
  • quote:

2 ayrı model toplamda 4 adet ram kullanıyorsan ki öyle görünüyor, eş olan iki ram i takıp diğerlerini çıkarıp denemeler yap birde bakalım neler olacak.

Sonuç aynı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.