Şimdi Ara

Yardım edin ne yapmalıyım? (superonline rezillği)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olayı en kısa şekilde şöyle anlatıyım. Bana telefonda 25mbps hız 75gb akk ve akkden sonra 16mbps hıza düşürülecek denilen internet aslında 24mbps hız 75gb akk ve akkden sonra 8 mbps olarak bağlandı, ki ben bunu en son bağlatmadan önceki konuşmamda en az 3 kere 25mbps hızı onaylattırdım.Beni 4 kere aradılar ve her seferinde 25mbps 75gb akk ve akkden sonra 16mbps olduğunu kendileri söyledi. Sonuç olarak bana istemediğim interneti bağlamış oldular. 25 mbpslik kampanyamız yok diyorlar şimdi de. Öyle olunca bana var olmayan bir şeyi 27 ay tahattütle satmış oluyorlar.

3-4 kez müşteri hizmetlerine anlattım. 2 kere şikayet oluşturdum. Sorunu çözmüyorlar. Elimde imzaladığım sözleşme var. Ki bunu da kendileri bana kopyasını vermesi gerekirken interneti bağlatmaya gelen eleman sadece 1 sözleşmeye imza attırdı ve gitti. Ben telefon ile fotoğraflarını çekmesem elimde kanıt da olmayacaktı. Yani superonline kendi bayisini savunuyor ve herhangi bir gelişme söz konusu değil. Dinlediğimiz ses kayıtlarında kampanya bilgileri verilmiş deniyor. Öyle bir şey yok. Alenen tarafıma yalan söyleniyor.

Bu paketten ayrılmak istersem 300 liranın üstünde deaktivite parası çıkarıyorlar. Ne yapmalıyım? Tüketici hakemine mi gitmeliyim ne yapmalıyım bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektangular -- 13 Ekim 2017; 0:28:5 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.