Şimdi Ara

Yardım edin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba.yaklaşık 6 ay önce kapımızın önüne birisi ev kedisi bıraktı.boynunda tasması varmış.yavruları alıp anneyi bırakmış birisi.kedi o günden beri kapımızın önünde biz elimizden geldiğince yemek su vermeye çalışıyorduk ama malesef eve alamıyorduk.kapıyı her açtığımızda içeri girmeye çalışıyordu.şimdi bu kedi yavruladı 2 tane yavrusu var.yavruları sokağın ortasında yaşıyordu arabalar falan geçiyor bende kartondan yuva yaptım ve kedileri arka bahçemize aldım.mama ve su koydum yanlarına.şuan durumları iyi gözüküyor ama bundan sonrasında ne yapmalıyım kafam çok karışık.veterinere götürme imkanım yok.ucuz mama alıp bu şekilde bahçede beslesem herhangi bir sıkıntı olur mu? Hastalık bulaşma riskinden dolayı tedirginim biraz...

Yardım edin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yavrular için mama alın hocam.Zaten elinizden geleni yapıyorsunuz.Daha fazlası canınızın sağlığı.
  • Sağolun hocam yavruların daha gözleri açılmadı.anne sütüyle besleniyorlar.onlara ayrıca mama almam gerekir mi?

• -nazif- kullanıcısına yanıt
    Yok hocam onlar bir süre daha o şekilde gider.Siz yattıkları yerin yanına mama ve su koyun ki aramaya gidip yavruları yalnız bırakmasın.Erkek kediler bu durumdan istifade edip boğabilir yavruları.

Yattıkları yerin ağzını biraz daha kapatabilirsiniz dışarıdan gelecek tehlikelere ve soğuğa karşı önlem olarak.
  • Hocam peki anne kedi yuvadayken erkek kedi yavruları boğabilir mi?

• -nazif- kullanıcısına yanıt
    Yok anne kedi yaklaştırmaz kesinlikle yavrulara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.