Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YARDIM EDİN BİRAZ BU KAÇINCI MESAJIM İLGİLİ KİMSE YOK GALİBA

7
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> YARDIM EDİN BİRAZ BU KAÇINCI MESAJIM İLGİLİ KİMSE YOK GALİBA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      8591 Mesaj
      16 Şubat 2005 18:35:46 Konu Sahibi
      benim hattım avea ve wap ayarlarını yapmak istiyorum 4441500 ü aradım herşeyi yaptım mesajla bana bişey gönderdi onu save et diyo save ettim
      ama benim telefon ingilizce olduğu için girdiğim menüleri ingilizce söyliyeceğim
      save ettikten sonra service e girdim ordan site yazınca beklio ama açmıo sol üstte bi dünyanın etrafında g dönüyor ama girmiyor bekliyorum hiç bişi açmıo sadece dünyanın yanında g dönüyo.
      avea gprs wap a basınca yine aynı olay oluyor.
      6600 dan avea hattı olup wapa giren varsa bana lütfen yardım etsin

|
      |

www.facebook.com/heywatchthis
      Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
    • Yarbay
      8591 Mesaj
      16 Şubat 2005 18:59:32 Konu Sahibi
      tek isteğim yardım!
      |
      |

Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
    • Binbaşı
      1201 Mesaj
      16 Şubat 2005 19:02:09
      ben girdim internetten wap ayarlarını yolladım ve save attim bu kadar vede girdi
      |
      |
    • Yarbay
      8591 Mesaj
      16 Şubat 2005 19:04:58 Konu Sahibi
      hangi siteden yolladın vede paralımı paralıysa ne kadar?
      |
      |

Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
    • Binbaşı
      1595 Mesaj
      16 Şubat 2005 19:05:24
      wap ve gprs yapcan tabiki

GPRS Internet ve GPRS WAP servislerini kullanan 505'li - 506'lı hat sahipleri için önemli not:

21.Haziran.2004 tarihinden önce hattını aktif etmiş ve GPRS ayarları yapmış 505 ve 506 hat sahiplerinin 20.Şubat.2005 tarihine kadar cep telefonlarında "GPRS internet" ve "GPRS WAP" ayarlarını yenilemesi gerekmektedir.

21.Haziran.2004 tarihinden önce GPRS ayarlarını yapmış 505 ve 506 hat sahipleri telefonlarında "aycell" olarak tanımlanan "erişim noktası adı (APN)"nı değiştirmelidir.
      GPRS WAP servisini kullanmak için GPRS WAP ayarlarının cep telefonlarına kaydedilmesi gerekmektedir. *100# 'den,www.avea .com.tr'den veya AveaMerkez'den yeni GPRS WAP ayarlarının cep telefonunuza otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz ; veya istersenizwww.avea .com.tr'deki ayarlar sayfasında gösterilen adımları takip ederek GPRS WAP ayarlarını kendiniz de yapabilirsiniz.

GPRS Internet servisini kullanmak için daha önce "aycell" olarak tanımlanan "erişim noktası adı (APN)'nın "internet" olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Cep telefonlarında "data hesabı" veya "erişim noktaları" menülerinde tanımlanmış olan Internet bağlantı ayarlarında bu değişiklik yapılmalıdır.
      20.Şubat.2005 tarihine kadar ayarlarını yenilemeyen abonelerimiz bu servislerden yararlanamayacaklardır.

En hızlı mobil iletişim: Avea GPRS+

Avea GPRS+ servisi ile, cep telefonunuzdan yüksek hızda veri alışverişi yapabilir, e-mail'lerinizi okuyabilir, WAP sitelerinde gezebilirsiniz.
      Avea GPRS+'tan yararlanmak için, GPRS uyumlu bir cep telefonunuz olması yeterli.

Cep telefonunuzla bilgisayara veya avuç içi bilgisayara bağlanarak her zaman ve her yerde internete girebilirsiniz. Günlük yaşamda saniyelere bile önem verenler için Avea GPRS+, sürekli internete bağlı kalma olanağı sağlıyor; çağrı alındığında bile internet bağlantısı kesilmiyor.

Avea GPRS+ ve cep telefonunuzla her zaman ve her yerde:
      Güncel haberlere ve eğlence dünyasına WAP siteleriyle daha hızlı ulaşım
      Bilgisayar veya avuçiçi bilgisayarla sürekli ve hızlı internet erişimi
      AveaGPRS+'ı kullanabilmeniz için, telefonunuzun GPRS uyumlu olması gerekmektedir.
      » Avea GPRS+ ayarları için tıklayınız.

AveaGPRS+ Tarifeleri:
      Ücretlendirme; kullanılan verinin hacmine bağlı olarak kilobyte başına ve alınan/gönderilen toplam veri miktarına göre yapılır.
      Avea GPRS+ servisi herhangibir abonelik gerektirmez.
      AveaGPRS+'ı kullanabilmeniz için, telefonunuzun GPRS uyumlu olması gerekmektedir.

555'li hatlar : 551, 552, 553, 554, 555, 556
      505'li hatlar : 505, 506

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykntr -- 16 Şubat 2005, 19:06:00 >
      |
      |

• Binbaşı
      1595 Mesaj
      16 Şubat 2005 19:06:55
      |
      |
      16 Şubat 2005 19:07:13
      www.avea.com.tr den 4 kontor sanırım
      |
      |
    • Yarbay
      8591 Mesaj
      16 Şubat 2005 19:17:13 Konu Sahibi
      ordan olmuyo denedim
      |
      |

Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.