Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yardım edin arkadaşlar takıntılarım için

3
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> yardım edin arkadaşlar takıntılarım için
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Arkadaşlar öncelikle şimdiden sağolun ben şimdi size bu konuyu açacağım benim çok fazla takıntılarım var bu Nasıl başladı anlatıyım bizim bir arkadaşla bir alışveriş merkezine birdaha girmemek için ettiğimiz bir yemin den ötürü oldu olay şöyle ben birdaha bu alışveriş merkezine girmiycem diye yemin ettim ve o günden beri Oray'a giremiyorum şuan 20 yaşındayım 16 yaşında falan oldu bu olay bu yemin olayı yüzünden hiçbir Sabancı markasını kullanamıyorum Carrefoursa marketlerine giremiyorum Bursa nin sonumda sa var diye bile takıntılık yapıyorum okb falan heralde bu hastalık Bi yardım edin ben bunu Nasıl yeneceğim

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    “Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu?Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın." -Artık uyarıldın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.