Şimdi Ara

yardım edin araç bulamıyorum….

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya Bu sıfır araç alan nasıl alıyor aylardır araç arıyorum stop bulunmamakta denilmekte ancak ilanlarda hep yeni sıfır araçlar bulunmakta ancak sıfır fiyatının 200 300.000 TL üzeri bulunmakta sıfır araç alan arkadaşlar nasıl araç aldığını anlatabilir mi biz mi bir hata yapıyoruz bilmediğimiz bir şey mi var …
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• AhmetYuki NZ1M4 A kullanıcısına yanıt
    Kapı kapı gezeceksin, tercihen PSA Grubu. Tanıdık yoksa şans eseri dolu bir corsa veya astra vurabilirsin, 3 aya gelir. Araç getiriyoruz diye verdikleri göstermeliklere denk gelirsin yani. Öbür türlü torpil olmayınca bayiler bırak sıfır arabayı sana fayton satmaz.

• tcadongusu T kullanıcısına yanıt
    100 binlerce kişi torpillemi aldı kanka

• tOGG satacaz yeenim liderimiz araç sokmiyii ülkeyee

• Bu arac bulamayanlar nasi bulamiyo anlamiyom 3 dene 2023 araba aldim param bitti 4.yu alamiyom

yardım edin araç bulamıyorum….

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarı siteye gir paranın alabilecegi en iyi arabayı al çık,yoksa daha çok isyan edersin.
    bak 300 kağıt üst verip 0km araba peşinde koş demiyorum,paranın alabilecegi en iyi araba diyorum

• 2-3 ay önce bende ilk defa sıfır araç alayım diye başladım takasa aracımda vardı ancak bir türlü bulamadım bayilerede gittim sıraya yazdılar güya ama hala ses yok 2 hafta önce 2.el aldım geçtim yoksa hergün sinirim bozuluyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çesna -- 29 Nisan 2023; 18:22:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DEPREMZEDE ARKADAŞIM VAR. ONA ARABA BAKIYORUZ. 160 BİNE HURDALAR VAR RESMEN. NE BİÇİM PİYASA VAR ANLAMIYORUM.

• Bende 308 gt veya Astra bakıyorum yok yok arkadaş bekledikçe iyice başka yere gidiyor fiyatlar. Duyan eden varsa parası hazır alırım direk.

• 6 ay araç aradım, şans eseri Ibiza buldum aldım. Araç teslimata hazırdı, ödeme yaptıktan sonraki gün plaka çıktı.

• Bizim sitede 2-3 aydır yatan bir civic var. Kaputunun üstünde ki maylonları, camında ki kocaman barkod kağıdı ile milim kımıldamadan bekliyor.
    Durum bundan ibaret.

Sıfır araca ulaşma sıkıntısı Avrupada da var deniyor. Doğru mu bilmiyorum.

• ESER14 kullanıcısına yanıt

KARDEŞİM DÜZENLİ OLARAK DOĞUŞ OTO ESENYURTA GİDİP GELİYOR. SIFIR ARAÇ ALMAK İÇİN. VW ADAM GİBİ ARAÇ YOLLAMIYOR DİYORMUŞ ORDAKİ SATICILAR. ÇİP KRİZİ FALAN PALAVRA YANİ.

• sinoplu kullanıcısına yanıt

kaç ay sıra bekledin her biri için hocam ? onu da yazsaydın yardım edin araç bulamıyorum…. 

Tanıdık yazıldım iki tane için 2 ay bekliyorum diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 30 Nisan 2023; 23:16:42 >
  • Resmi yollardan araç almak için bekleyecrgine istedigin araci çal sakla teslim ol. Aslanlar gibi yat. Daha az beklersin totalde

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

En uzunu 25 gun surdu

• bugün arkadaşa opel corsa orta paket baktık arkastan, 780 küsür fiyat 6 ay sıra dediler araç geldiği gün aradaki farkı da istiyorlar.

400 liralık egeaya 450-500 verip alıyorsunuz sonra nasıl bulamıyorsunuz diye laf ediyorsunuz. sizin gibiler yüzünden araç bulunmuyor. liste fiyatından bir kuruş fazla vermem.

bende takasa araç verip alacaktım baktım aracımı 40 bin lira öldürüyorlar vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 24 Mayıs 2023; 11:20:49 >
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt

Liste fiyatindan kuruş fazla verdiysem adam degilim

Aracını takasa verdin mi??

• Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt

Hayir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.