Şimdi Ara

Yardım edene anında 150tl eft (google location)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir süre japonyada yaşadım fakat sevdiğim birinin işini görmek amacıyla bu konuyu açıyorum

Arkadaşım tokyonun bir semtinde nargile cafe açtı ama google locationdan ne yapsak google aramalarda iş yerinin adresini çıkaramıyoruz. Telefon onaylaması felanda yaptık fakat googleden ''shinjuku sheesha cafe'' diye arama yapmamıza rağmen biz hariç bütün rakipleri çıkıyor.

Öncelikle yukardaki kırmızı kare içindeki mekan arkadaşın yeri.Neden ev işareti ile gösteriyor google mapste.Oysa rakip yeri mavi kare içine aldım yuvarlak simgede.

''shinjuku sheesha cafe'' Diğer aramalarım.Biz hariç bütün rakipleri bulabiliyorum.

Yardım edene anında 150tl eft (google location)Yardım edene anında 150tl eft (google location)

Arkadaşın cafesi

Farklı bilgi lazımsa söyleyin sizlere ulaştırayım.Yardım edene anında 100tl eft yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 29 Haziran 2017; 17:18:47 >

• 100 liraya ihtiyacım yok, yoksa iyi ticaret.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam parayi yolla anlatiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 lira yolla yapayım
  • Hocam bu ölücülere bakma sen. Ben yardımcı olayım. Bu linkte gerekli bilgiler var, kayıt yapıyorsunuz ve adresinize mektupla bir kod geliyor. O koddan sonra firmanız listelenmeye başlıyor aramalarda. Kendi mağazamızı da eklemiştim bu şekilde oluyor işlem.

http://www.mocrea.com/blog/google-mapse-firma-nasil-eklenir.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: myloo1907

Hocam bu ölücülere bakma sen. Ben yardımcı olayım. Bu linkte gerekli bilgiler var, kayıt yapıyorsunuz ve adresinize mektupla bir kod geliyor. O koddan sonra firmanız listelenmeye başlıyor aramalarda. Kendi mağazamızı da eklemiştim bu şekilde oluyor işlem.

arkadaşın 100tlsini ben alabilirim tşk
  • 1-

2-

şu aşamaları yaptıktan sonra onaylanmasını beklersiniz, bunun dışında da facebook sayfası gibi şeylerin de direkt çıkmasında etkisi olabilir.

• quote:

Hocam bu ölücülere bakma sen. Ben yardımcı olayım. Bu linkte gerekli bilgiler var, kayıt yapıyorsunuz ve adresinize mektupla bir kod geliyor. O koddan sonra firmanız listelenmeye başlıyor aramalarda. Kendi mağazamızı da eklemiştim bu şekilde oluyor işlem.

Telefonla onaylama yaptık zaten. mektupla kodmu gönderelim veya telefonlamı arayalım diye seçenek çıkıyor. telefonla onaylama yapıyoruz.yani onaylama işini doğru yapıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Telefonla onaylama yaptık zaten. mektupla kodmu gönderelim veya telefonlamı arayalım diye seçenek çıkıyor. telefonla onaylama yapıyoruz.yani onaylama işini doğru yapıyoruz.

Telefonla onaylama olmuyor hocam. O sadece giriş bilgilerini kaybettiğiniz zaman geri alabilmeniz için kaydediliyor. Mektup gelmeden adresinizden emin olamayacakları için beklemeniz gerekiyor mektubu. Yoksa herkes her adrese istediği mekanı eklerdi. Bu yüzden mektup önemli. Mektubun geleceği adres de kesinlikle doğru olmalı yoksa koda ulaşamazsınız. Bazen mektup çok geç geliyor ikinci kere isteme şansınız da oluyor belirli günden sonra.

• quote:

quote:

quote:

Telefonla onaylama olmuyor hocam. O sadece giriş bilgilerini kaybettiğiniz zaman geri alabilmeniz için kaydediliyor. Mektup gelmeden adresinizden emin olamayacakları için beklemeniz gerekiyor mektubu. Yoksa herkes her adrese istediği mekanı eklerdi. Bu yüzden mektup önemli. Mektubun geleceği adres de kesinlikle doğru olmalı yoksa koda ulaşamazsınız. Bazen mektup çok geç geliyor ikinci kere isteme şansınız da oluyor belirli günden sonra.

Eminmisiniz hocam.Onaylamayı telefonla yapınca.10 saniye içinde google telefonu arıyor.Telefonla onaylamak için ise sadece sabit numaraları kabul ediyor.cep telefon numaraları ile onaylama yaptırmıyor. google arıyor ve onaylama kodunu okuyor. 1 dk içinde kodu girmek zorundasınız. Şuan hesapta onaylanacak bir durum yok. Yarın location güncel sayfasının ekran görüntüsünüde alıp göndereceğim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eminmisiniz hocam.Onaylamayı telefonla yapınca.10 saniye içinde google telefonu arıyor.Telefonla onaylamak için ise sadece sabit numaraları kabul ediyor.cep telefon numaraları ile onaylama yaptırmıyor. google arıyor ve onaylama kodunu okuyor. 1 dk içinde kodu girmek zorundasınız. Şuan hesapta onaylanacak bir durum yok. Yarın location güncel sayfasının ekran görüntüsünüde alıp göndereceğim.

Eminim hocam, linke bir göz atın.

https://support.google.com/business/answer/4588357?hl=tr

• Bu iki link iş görür. 100tl'yi bekliyorum baska sorun varsa sorabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belesinternetkullanicisi

https://support.google.com/business/answer/2911778
    https://support.google.com/business/answer/3038063

Şöyşe sıkıntı var. Bulunduğumuz kore restaurantıda var. Onlar önceden yer location işini yapmış. Aynı restaurantta bizde nargile yapıyoruz. Bundan dolayımı sıkıntı yaşıyoruz bilemiyorum. Önceden aynı yere döner location bilgisi girmiştik olmuştu. Şimdi nargilede yapıyoruz. Döner location bilgisini sildik nargile yapalım dedik bir türlü olmadı.

• Teklifi 150tl yaptım

• Romanyada bi turk lokantasi rica etti yaptik.

Mektup onayi olmadan olmuyor mektup onayli yapin sorun kalmayacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Romanyada bi turk lokantasi rica etti yaptik.

Mektup onayi olmadan olmuyor mektup onayli yapin sorun kalmayacaktir.

Burada telefonlada onaylama var ama posta istedim ilk defa 1 haftaya gelir sanırım.

• Birader telefonla olmuyor işte telefon telefon takmışın kafaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski bilgileri silip aynı link ve sekmede yeni bilgiler girilmesinden dolayı bu sorun oluşuyor. Aynı silme işini Google+, my bussines ve işletme hesabı kısımlarına senkron sorunu yaşıyor Google. Ben de aynı durumu yaşamıştım halledemedim. Canlı desteğe bağlandım müşteri temsilcisi Emrah isimli arkadaş halletti kendisi moderatör olarak birkaç değişiklik yaparak.

Beni de isimden dolayı kadın sandı hanımefendi diye hitap etti hesap bilgisinde erkek işaretlemiş olmama rağmen. Çaktırmadım SS almıştım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.