Şimdi Ara

Yardım Edecek Varmı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm.Bilgisayarım.Durup dururken Kapanıyor.Geri sayma falan da yapmıyor.Fişini çekersin Anında Kapanır ya Aynen O şekil.Kapandıktan sonra da hemen Açılmıyor.Power Tuşuna Basıyorum Açılmıyo.Elektrik Gelmiyor sanki.Aradan 1 saat geçtikten Sonra da.sanki hiç bişey olmamış gibi tekrar açabiliyorum Pc'yi.Teknik Olarak Çok az Bilgim Var.Sorun ne olabilir

• büyük olasılıkla yazdıklarına bakılırsa sanki ısınma problemi var gibi soğuduktan sonra açılıyor gibi parçaları konturol et işlemci ekran kartı ve psu.... ,psu kalitelimi dağa detaylı sistemin hakında yazarsan bize çok ışık tutar
  • dostum hiç kapandıktan sonra fişi çekip bi denedin mi? benim makinede aklına estii zaman bu şekilde açılmıyor ama şifini çıkarıp 10sn. filan sonra tekrar takınca açılıyor ÖZELLİKLE VOLTAJ GİDİP GELDİĞİ ZAMAN BU ŞEKİLDE OLUYO bu konuda bi bilgisi olan hazır topic açılmışken lütfen bana da yardım etsin
  • ( Shady RIDDLE )
    ARKADAŞIM
    o zaman senin kaliteli bir psu alman gerek arkadaş onların böyle dalgalanmalara karşı çeşitli teknikleri var sadece olaya psu 350 400 wattı olarak bakmayalım çeşitli psu teknikleride var unutmayalım...elektrik alayını eniyi çözüm iyi bir psu....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hüküm

( Shady RIDDLE )
    ARKADAŞIM
    o zaman senin kaliteli bir psu alman gerek arkadaş onların böyle dalgalanmalara karşı çeşitli teknikleri var sadece olaya psu 350 400 wattı olarak bakmayalım çeşitli psu teknikleride var unutmayalım...elektrik alayını eniyi çözüm iyi bir psu....

kesinlikle bilgisayarın psu'sunun kaliteli olmasına katılıyorum, aynı şekilde benimde başıma böyle bir şey gelmişti, kullandığım makinenin psu'sunu değiştirdim sorunum çözüldü,
  • quote:

Orjinalden alıntı: stresss

quote:

Orjinalden alıntı: hüküm

( Shady RIDDLE )
    ARKADAŞIM

kesinlikle bilgisayarın psu'sunun kaliteli olmasına katılıyorum, aynı şekilde benimde başıma böyle bir şey gelmişti, kullandığım makinenin psu'sunu değiştirdim sorunum çözüldü,

ya ama benim psu zaten yeni alalı 1 yıl filan oldu benim kasa p3, p3'ün psu' suda p4 lere uymadıı için yeni taktırmıştım bu kadar çabuk sorun çıkarır mı yaw psu? hee ama bide şu var eğer açtıım diğer başlıkları görmüşseniz talihsiz bir biçimde sık sık elektrikler gidiyor burada bunun psu ya bi zararı olurmu? elektrik kesintisinin anakart,cpu ve hdd gibi mallara olan zararını biliorum ama psu' ya olacağını hiç düşünmedim
  • P4 2.4
    736mb ram
    Ekran kartı Onboard
    40 gb ide disk
    Kasa da Codegen Olması lazım.Kutusunu atmışım.Üstünde markası da yazmıyo.
    230v PSU var.

O zaman.Servise Götürecem Pc yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanswf2 -- 25 Eylül 2005, 22:42:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.