Şimdi Ara

yardım çamaşır makinesi motor kömürü lazım, BEKO??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
14.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar camaşır makinemin motorunun kömürü değişmesi gerekiyor,
    bu parçayı temin edip kargolayabilecek, yardımcı olabilecek biri var mı aramızda ?

servisi komple motoru değiştireceğii söyleyerek yüksek bi rakam istedi, 1000 devirli bir makina, Beko 2418 BX
    parçayı temizleyip taktım, bir süre daha idare edecek gözüküyor, fotoğrafı aşağıdaki linkte.
    Parçayı temin edip adresime kargolayabilecek arkadaşa peşinen banka havalesi de yapabilirim, istanbul beşiktaş mecidiyeköy taksim, karaköy, buralardan elden de alabilirim,

parça fotoğrafı için tıklayın ..

tavsiye, bilgi, yardım için teşekkürler

Mehmet

• yedek parca satan yerlerin hepsinde mevcuttur eski komürleri sök götür mutlaka bulursun
  • Kömürü sök eline al git. Karaköy Bankalar caddesinde Burla ile M.Bankası arasındaki sokak motor kömürü dolu...Yok derlerse çıkıp gitme. Nereye bakayım ? Diye sor. Falanca yerde bulursun.....Diyorlar. Gidip işi bitiriyorsun...Diger bir yol başka servise sor. Hepsi aynı cevabı verecek degil...Arçelik- Beko servisi her semtte var....Kolay gelsin...
  • teşekkür ederim karaköy adresi için,
    ikincielbeyazesya internet adresinden ulaşılan zekeriya uyar adlı kişi bana kargoladı ihtiyacım olan kömürü,
    bugün elime geçer, 5 ytl kömüre 3,5 ytl de kargoya verince 8,5 ytl ye hallolacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

Kömürü sök eline al git. Karaköy Bankalar caddesinde Burla ile M.Bankası arasındaki sokak motor kömürü dolu...Yok derlerse çıkıp gitme. Nereye bakayım ? Diye sor. Falanca yerde bulursun.....Diyorlar. Gidip işi bitiriyorsun...Diger bir yol başka servise sor. Hepsi aynı cevabı verecek degil...Arçelik- Beko servisi her semtte var....Kolay gelsin...

tabii her semtte olacak,sık sık arıza yapan 2. büyük marka

• quote:

Orjinalden alıntı: iyigun

teşekkür ederim karaköy adresi için,
    ikincielbeyazesya internet adresinden ulaşılan zekeriya uyar adlı kişi bana kargoladı ihtiyacım olan kömürü,
    bugün elime geçer, 5 ytl kömüre 3,5 ytl de kargoya verince 8,5 ytl ye hallolacak.

Zekeriya beyi tanırım.Dürüst satıcıdır.Arkadaşıma çamaşır makinesi almıştık ondan.Gaziosmanpaşa'da dükkanı var.
  • bosch wae16460tr/01 motor kömürü lazım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.