Şimdi Ara

YARDIM! Blitzwolf WP9 Açılmama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba,Bangood üzerinden aldığım projeksyon cihazımla ilgili sorun yaşıyorum.

Ürün geldiğinde 2 saat kullandım bir film izledim daha sonra fişini çıkarıp kutusuna koydum.Aradan 1 ay kadar geçti fişe taktığımda videoda göründüğü şekilde ilk görüntü geliyor,ancak işlemci çalışıp menü ekranına geçmiyor.

Projeksyondan anlamadığım için tam tarif edemiyorum ama ilk kullandığımda görüntü geldikten sonra işlemci çalışmaya başlıyor sonrasında fanlar devreye giriyor ve mevcut görünen ekran değişip menüye giriyordu.

Şuan için fişe takıp çalıştırdığımda çalışmıyor,bu ekranda kalıyor ve ürünü kullanamıyorum.

Bangood ile aylardır yazışıyorum,bana kusurlu mal gönderdiniz bu ürünü göndereyim yenisini gönderin diyorum ancak sonuç nafile! Sorunlu parçayı söyleyin yenisini gönderelim diyorlar!

Ankarada ikamet ediyorum,daha önce bu markayı tamir etmiş kimseyi bulamadım.Yalvar yakar bir tv tamircisine baktırdım ama o da sonucu çözemedi.

Videoyu izleyip daha önce başına böyle birşey gelmiş kimse varsa yardımcı olabilir mi? Çinden isteyeceğim ürünü bile bilmiyorum,sorunun hangi parçadan kaynaklandığını bilsem yedek parça isteyebilirim.

Herkese teşekkür ederim..

ERBOĞA TİCARETyoutube
    Vp9 Problem
    https://www.youtube.com/watch?v=613YI-XpQh4

• Aynı sorunu yaşadım çözüm bulabildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.