Şimdi Ara

Yardım bekliyorum içeri buyurun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meb'in internetinden facebook ask.fm gibi sitelere girmek istiyorum fakat MEB engellediği için giremiyorum dns vb yöntemlerle açılırmı programda yüklerim tel iOS 7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarıyla telefondan Dns değiştirilebiliyor ama kurumsal internet üzerinden Dns değiştirirsen neler olur bilemiyorum. İnternetten ufak bir araştırma yaparsan Iphone Dns değişimi diye birçok bilgiye ulaşadabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

Bildiğim kadarıyla telefondan Dns değiştirilebiliyor ama kurumsal internet üzerinden Dns değiştirirsen neler olur bilemiyorum. İnternetten ufak bir araştırma yaparsan Iphone Dns değişimi diye birçok bilgiye ulaşadabilirsin.

Link atarmısın telden giremiyorum da
  • derslerinle ilgilen biraz ask.fm sana birşey vermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: skull_28

Meb'in internetinden facebook ask.fm gibi sitelere girmek istiyorum fakat MEB engellediği için giremiyorum dns vb yöntemlerle açılırmı programda yüklerim tel iOS 7

Eğer MEB'de çalışan birisiysen zaten bu MEB internetinin ne kadar uyuz ve yavaş olduğunu; ota b.ka bu siteye erişim yasaklanmıştır dediğini, hotspot shield gibi programların da DNS değiştirmelerin de bir halta yaramadığını biliyor olmalısın. Buna günümüzde MEB çalışanları kendilerine has ayrı bir hatla internet alıp 4-8 kişi arasında bölüşüyorlar. Sen de aynı taktiği uygulasan senin için daha kolay olur.

Yok MEB'de öğrenciysen ve böyle bir işe kalkışıyorsan otur derslerine çalış; illa internet üzerinden yapman gereken şeyler varsa da internet paketini en azından 2-4 GB arasına yükselt.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

derslerinle ilgilen biraz ask.fm sana birşey vermez

Yok derslere bakıyomda 1:30 saat öğle teneffüsü var canım sıkılıyoda ondan
  • +1 aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: skull_28

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

derslerinle ilgilen biraz ask.fm sana birşey vermez

Yok derslere bakıyomda 1:30 saat öğle teneffüsü var canım sıkılıyoda ondan

MEBden giremezsin canım kardeşim ozaman hattına uygun internet paketi al en uygun çözüm bu sanırım
  • Muhtemelen firewall kullanıyorlardır sen ne kadar ip veya dns değişsen bile giremezsin.
    Orda ki network sisteminde belirli ip ve dns blokları kullanılır onun dışına cıktıgında da internete erişim saglayamazsın.
  • Girmen imkansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.