Şimdi Ara

Yardım ; Batman dark knight rises

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli arkadaşlar oyuna bir şekilde bulaştık fakat bir bölümü geçemedik. Youtube da tam çözüm buldum fakat benim takıldığım yeri atlamış. İki haftadır aynı yerde çakılı kaldık.

Batman kostümlü değil, sivil vaziyette bodrum-maden gibi bir yerde, yerden bir taş alabiliyor. Taşı fırlatabiliyor, parmaklıklı bir bölümde kapılar ve üzerinde kırmızı-yeşil lambalar var.

buradan nasıl çıkılabilir, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hatırladığıma göre o taşları lambalara atıp, renklerini değiştireceksiniz.Hepsi aynı renk olduğunda kapı açılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DewMac

Hatırladığıma göre o taşları lambalara atıp, renklerini değiştireceksiniz.Hepsi aynı renk olduğunda kapı açılacaktır.

Dört kapı, her biri üzerinde bir lamba var.İki kırmızı iki yeşil, fakat atılan taş ile renk değişmiyor.

• Oradaki lambalara işareti getirip taş atma butonuna basacaksınız.Hepsini yeşil yaptığınız zamanda kapı açılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DewMac

Oradaki lambalara işareti getirip taş atma butonuna basacaksınız.Hepsini yeşil yaptığınız zamanda kapı açılacaktır.

Evet aynen burada takıldım, işareti getirip taşa atmama rağmen bir değişiklik olmuyor. Commodore zamanlarından bu yana oyun oynayan ve yüzlerce oyunu tek kalemde bitiren ben ilk kez bu kadar madara oldum

Yinede yardımlarınız için çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In absentia -- 23 Nisan 2013; 12:21:22 >

• Hayatimda ilk defa bende bir oyunda takiliyorum ayni yerde takildim nekadar tas atsamda degismiyor gecebildiysen bi yardimci ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.