Şimdi Ara

YARDIM ARKADAŞLAR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat yüksek fakat Suv olarak şu an alınabilir tek seçenek olarak görünüyor.

Dsg'ye soğuksanız girişmemekte fayda var. Daha sonra başınız ağrıyınca neden aldım dememelisiniz.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Talisman alsa olmaz mı ? Neticede o da bir Renault..primin prim yani
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Rönooo nun satışta A sınıfı aracı olaydı anca karşı gelirdi
  • Dizel olması şart mı? Ayrıca ; aracı yoğun olarak şehiriçi kullanacaksanız C sınıfı SUV ,şayet şehirlerarası ve açık trafikte kullanacaksanız D sınıfı sedan daha uygun seçimler olacaktır diye düşünüyorum
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Dikkate alacağım.
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Araç yılda 1 kere şehir dışı onun dışında hep şehiriçi kullanılıyor.

Açıkcası bende C sınıf SUV alabılırdım ancak Aile'de kullanıyor aracı ve C sınıf Suvların şuanki aracım astra k kadar genişlik sunuyor. Bizimkiler biraz geniş rahat araba arıyorlar.
    Aslında biraz araştırdığımda benzinli aracında bizim için iyi olabilceğini düşünüyorum aynı aracın superb'in 1.4 150 ps dsg si açıkcası uygun geldi 112 lik indirimsiz hali ile ne düşünüyorsunuz ?

Aile fikri yakıtı üzerse dönüşüm de olabilir diye düşünüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Talisman alsa olmaz mı ? Neticede o da bir Renault..primin prim yani

Yorumlarıma yazmayı bırakılmısın rahatsız oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik cevabı vereceğim yılda 10.000 km yi geçmiyorsanız bence dizele hiç gerek yok..Benzinli Superb ihtiyacınızı görebilecek bir araç..Tek sıkıntı DSG ..şans meselesi..Mondeo ve 508 de incelemenizi öneririm..Corolla da C sınıfı olmasına rağmen ferah bir araç ,aileye uyar..son olarak test sürüşü yapmadan hiçbir şey almayın derim
    O zaman forum kullanmayı bırakacaksın burası kamunun malı
  • quote:

O zaman forum kullanmayı bırakacaksın burası kamunun malı

Arkadaşım nerdeyse her yorumuma cevap yazmışsın hemde dalga geçer gibi kafayı banamı taktın anlamadımki

Renault konusunda objektif olana kadar yazacağım..Aslında ben de beğeniyorum Renault un atılımlarını ama bir kez de başka bir marka tavsiye ettiğini okuyayım o zaman senin hakkındaki fikrim değişecek ..şimdi sadece tepkimi gösteriyorum ..yanlış anlama kişisel değil..forumun daha faydalı olması amacı ile yapıyorum bunu
  • quote:

Renault konusunda objektif olana kadar yazacağım..Aslında ben de beğeniyorum Renault un atılımlarını ama bir kez de başka bir marka tavsiye ettiğini okuyayım o zaman senin hakkındaki fikrim değişecek ..şimdi sadece tepkimi gösteriyorum ..yanlış anlama kişisel değil..forumun daha faydalı olması amacı ile yapıyorum bunu

Yalvarırım dur.

• quote:

Renaultu övmekten vazgecersem duracakmısın?

Yıllık ortalama 20 bin km'miz var.

Superb test sürüşünde bulundum gerçekten olumlu idi sürüş.

Ama diğer araçlarıda denemek lazım tabii.
  • Dsg riski almak istemiyorsan 508 e bakabilirsin eat6 vites dizel manuel dusunursen mondeo da olabilir.

1.5 eboost otm mondeo benzin dert etmezse guzeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 26 Şubat 2017; 21:32:19 >
    Tabi ki dostuz ..Renault u öv mesele yok..ama alternatiflerini de gör..sonuçta her malın bir alternatifi var..tek marka Renault mu?? Ben de Megane HB düşünüyorum araç güzel ama o kadar ederi var mı bilemiyorum ? Her araç bakana tek bir marka önerirsek durum biraz irrite edici oluyor..Forumda senden önce ve hala aynısını VW ,Mazda vs markalar için yapanlar da vardı hepsi de tepki çekti..İnsanları yönlendirirken tamamen duygusal değil de biraz daha akılcı yaklaşmamız, yaptığımız seçimi teknik nedenler göstererek desteklememiz daha doğru olmaz mı? Superb bakan arkadaşa Megane önermek sence de komik değil mi? Gerekçelerini yazarak Talisman önersen ..ben dahil kimse dalga geçemez ve ancak tenik bazlı karşı çıkışlar olurdu ..hayırlı forumlar

• Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    F/p bakımından superb uygun geliyor gözüme piyasaya göre.

Manuel kesinlikle düşünmüyorum.
  • Nacizane önerim A3 sedan 1.6 TDI için bayilerden mutlaka fiyat alın. A3'teki şanzımanda sorun olduğunu duymadım ama ona da dikkat edersiniz.

• Superb sizin ilaciniz hem rakiplerine gore ucuz hemde guvenli genis kaliteli ve konforlu. Dsg icinde yazilanlara bakmayın keyfini sürün dsg nimet skodalar icin. Izmirdeyseniz yardimci olurum skoda alacaksaniz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.