Şimdi Ara

yardım 250 fps alamıyorum bu sisteme rağmen (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • COD - CS gibi oyunları Multiplayer oynarken FPS'niz arttıkça paket işleme hızınız artar, mermileriniz daha etkili gider, silahın geri tepmesi azalır vs vs.

O yüzden yüksek fps iyidir.60 olsa yeter diyenlere duyrulur.
  • Arkadaşım 250 fps alman çokzor millet bu rakamı daha iyi sistemlerde bile telaffuz etmiyor. Hem sen crysıs i saniyede 2 görüntü yenilemesi ile oynayanları görmemişsin Ben adamın o şekilde oyun bitirdiğini gördüm ve yuh dedim insanın gözlerine yazık ya. Ayrıca sisteminde o kadar ileri bir sistem değil. Bende bu sisteme rağmen deyince 4890 crossfire GTX 285 SLI falan sandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahors84 -- 12 Ağustos 2009; 14:34:26 >
  • Yüksek FPS iyidir her zaman.100 Fps falan olmaz diyenlere şaşıyorum.CS oynamadınızmı hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: robert mugabe

quote:

Orijinalden alıntı: VaLoUr
    Ben DirectX 9 1680*1050 çözünürlükte 90fps sabit oynuyorum ve multiplayerda fps arttırmak için çözünürlük veya ayarları düşürenleri rahatlıkla alt edebiliyorum bu birazda oyun becerisi ile alakalı 250fps'ye gerek yok asıl mühim olan ping değerinin düşük olmasıdır.

40 fpsde alsan kimse durduramaz seni

niye dx9'da oynuyosunki? karli marli, daha kotu bir gorusle oynamis oluyorsun. ona da benim icin farketmez dersin simdi

call of duty multiplayer serilerinde 40 fps düşüktür 60 ve üzeri lazım.

• sonuç olarak fps multiplayer oyunlarda önemlidir ne yapacaksın o kadar fps yi diyen arkadaşlara duyurulur
  • Arkadaşım bi sistemini gözden geçir istersen. O işlemciyle bi yere varamazsın.
  • quote:

quote:

Ben DirectX 9 1680*1050 çözünürlükte 90fps sabit oynuyorum ve multiplayerda fps arttırmak için çözünürlük veya ayarları düşürenleri rahatlıkla alt edebiliyorum bu birazda oyun becerisi ile alakalı 250fps'ye gerek yok asıl mühim olan ping değerinin düşük olmasıdır.

niye dx9'da oynuyosunki? karli marli, daha kotu bir gorusle oynamis oluyorsun. ona da benim icin farketmez dersin simdi

Fps fark eder hemde baya eder.Quake 3'te mesela Q3Dm13 haritasında normalde 30-40 Fps arasında Megahealth'in olduğu yere normal zıplamayla çıkamazsın.Ancak 100 Fps'de normal zıplamayla çıkıp alırsın.Gene Q3Dm6 vardı,onda Railgun'ın oradan hızını alarak yüksek Fps'de normal zıplamayla karşıya geçebiliyordun.Demek istediğim Fps baya fark ediyor.Cod 2'de Quake 3 motorundan bozma yapılınca Q3 örnekleri Cod 2'de geçerli oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Arkadaşım 250 fps alman çokzor millet bu rakamı daha iyi sistemlerde bile telaffuz etmiyor. Hem sen crysıs i saniyede 2 görüntü yenilemesi ile oynayanları görmemişsin

• quote:

quote:

Denemesi bedava Toujane DM'e beklerim. Çamur gibi grafikler yerine daha güzel grafiklerle oynuyorum benim için önemli olanda bu. İsteseydim bende konsoldan fps limitini kaldırır ve çok daha yüksek fps ile oynardım ama bu fps bile çoğu zaman yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 22 Ağustos 2009; 11:24:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Yüksek FPS iyidir her zaman.100 Fps falan olmaz diyenlere şaşıyorum.CS oynamadınızmı hiç ?

Arkadaşım olurda CS zamanın canavar oyunları zamanında grafik yönünden top liste bile alınmaz. Yüksek fps iyidirde, bu değereri kaldıracak sistem için sürekli yenileme yapmak lazım. Yukarıdada dedim ve çok ciddiyim. saniyede yaklaşık 2 görüntü yenilemesi ile Crysıs i bitiren arkadaşım var. Görüyormusnuz azmi. Yuh dedim. Ben genelde sistem yenilerim ve mümkün değil o şekilde oyun bitiremem. Gerçekten o şekilde oyun bitiren arkadaşımada helal olsun diyorum
  • alınan fps sadece pc nin kas kuvveti ile değil online oyunun ping i ilede alakalı bir durumdur. multiplayer bir oyunda 250 fps alabilmek için taş gibi bir internet hızınada ihtiyacınız var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 21 Ağustos 2009; 13:25:00 >
  • lagometer temizse ve ping fazla yoksa sen sisteminle rahat 500 FPS alman gerek dx9 , dx7 cek gor bak farkı
  • time warp daki 200 fpslikm kamerayı geçtiniz 250 kare yuh.

60 dan aşağı düşmede ilerisi ne bence gerek yok

herkese hayırlı ramazanlar
  • CoD oynamayanlar bu konuya yorum yazmasın.

Diğer oyunlarla single oyunlarla karıştırıp komik yorumlarda bulunmayın. 333 fps ve üzerinde mesela mp44 taşırken ayak sesin duyulmaz ve bu iyi bir oyuncu için çok önemlidir. Ayrıca bu fpsleri görmek için ille de 2000 TL'lik bir sisteme ihtiyaç da yoktur...

4 yılım geçti CoD2 de ve bu yazdıklarım tecrübe ile sabittir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 21 Ağustos 2009; 12:11:59 >
  • FPS artınca nasıl daha çok zıplarsın mermin daha iyi gider biri bana anlatsın bunu yaa aklım almıyor bu ne saçmalık? :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

CoD oynamayanlar bu konuya yorum yazmasın.

Diğer oyunlarla single oyunlarla karıştırıp komik yorumlarda bulunmayın. 333 fps ve üzerinde mesela mp44 taşırken ayak sesin duyulmaz ve bu iyi bir oyuncu için çok önemlidir. Ayrıca bu fpsleri görmek için ille de 2000 TL'lik bir sisteme ihtiyaç da yoktur...

Benim de donanım bölümünde yıllarım geçti. O işlemciyle 250 FPS bekleyen tek insan gördüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

quote:

Benim de donanım bölümünde yıllarım geçti. O işlemciyle 250 FPS bekleyen tek insan gördüm..

Bana PM'den adresini gönder sana CoD2 DVD yollayayım kur vereceğim config dosyası ile oyna sol üst köşede gördüğün fps değerini bana PM ile at

Ben imzamda yazan sistemle sabit 333 fps alıyorum istersen akşama sana 5-10 tane ss atabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 21 Ağustos 2009; 12:45:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

FPS artınca nasıl daha çok zıplarsın mermin daha iyi gider biri bana anlatsın bunu yaa aklım almıyor bu ne saçmalık? :S

Yok anlamıyorsunuz zaten. Olay merminin iyi gitmesi değil. Yukarıda yazdım aslında. Ses dinleme/çıkarmama olayı bir SD maçta en önemli olaydır. 333 fps ile çoğu silah ile hareket ederken ses çıkarmazsınız ama 100 fps de ayak sesleriniz duyulur ve hangi yönden geldiğiniz anlaşılır ve köşeyi döner kafaya mermiyi yersiniz.

Konuyu açan arkadaş da bu nedenle 250 fps almak istiyor...

Tabii bunlar kadar ADSL hattınızın kalitesi yani ping değerleriniz de çok önemli. Ama burada sorun yok ise ve daha iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız o zaman fps'nizi nasıl artıracağınızın peşine düşersiniz.

Olay görüntüden kalite almak değil Klan maçında daha fazla arkadaşlarınıza katkıda bulunmaktır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

quote:

Bana PM'den adresini gönder sana CoD2 DVD yollayayım kur vereceğim config dosyası ile oyna sol üst köşede gördüğün fps değerini bana PM ile at

Ben imzamda yazan sistemle sabit 333 fps alıyorum istersen akşama sana 5-10 tane ss atabilirim

Yahu sen benim dediğimi okudun mu? Kendi işlemcine bak bide konuyu açan adamınkine.

• çoğu kişi atıp tutmuş

arkadaşlar konu oyunun rahat oynanmasında değil konu mermilerin hızlı gitmesi , m1'in hızlı saydırması, buglara çıkabilmektir.Karşındakinde bunlar varsa ve sende yoksa istediğin kadar yetenekli ol hatta en iyi oyuncu ol karşındaki senden üstündür.benim sistem kötü 125 sabit alamıyorum m1'i zor saydırıyorum karşımdaki tommy kurşunu gibi atıyor şimdi yetenek olsa birşey fark edicekmi ?

Bu arada internetten configleri araştır biraz. 250 fps'yi alırsın configle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elensar -- 21 Ağustos 2009; 14:01:18 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.