Şimdi Ara

yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 5 telefonu olan teyzemin eşi ayarlarını yaparken cep telefonundan radyosunu silmiş nasıl yükleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: minikkanarya

iphone 5 telefonu olan teyzemin eşi ayarlarını yaparken cep telefonundan radyosunu silmiş nasıl yükleriz

iPhone'lerde ne zamandır radyo var ? Uygulama olarak indirdiyse tekrar indirin kurun. Örnek iRadyo var bildiğim ama hiç kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyGrave

quote:

iphone 5 telefonu olan teyzemin eşi ayarlarını yaparken cep telefonundan radyosunu silmiş nasıl yükleriz

iPhone'lerde ne zamandır radyo var ? Uygulama olarak indirdiyse tekrar indirin kurun. Örnek iRadyo var bildiğim ama hiç kullanmadım.

az önce kendi sitesinden indirdim internet olmayınca radyo açılmıyor bu kişininde cep internet yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyGrave

quote:

az önce kendi sitesinden indirdim internet olmayınca radyo açılmıyor bu kişininde cep internet yok

Tunein var fakat oda internetli galiba ben internetsiz olacağını zanettmiyorum yazılımsal birşey değil çünkü yazılımla olacak işe benzemiyor .
  • Iphone modellerinde donanımsal olarak radyo bulunmuyor. İnternet üzerinden radyo dinleten programlar tabii ki appstore da mevcut. Yani radyo dinlemek için internetinizin olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iTunes üzerinden satın alınanlarda vardır sildiği radyo programı. Ordan indirebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.