Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yardım :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    191 Mesaj
    Iyi günler, ericsson r520m ve bluetooth donglem var, telefona melodi ve logo nasıl gönderebilirim ve mesaj, bir de nokia 8850 var, kızılötesi iletişimi var, bluetooth ile onu da kullanabilirmiyim, teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    3267 Mesaj
    8850'nin bluetooth özelliği varsa kullanabilirsin..
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    r520m ile birlikte gelen bir program yokmu cd ile birlikte?
    |
    |
  • Teğmen
    191 Mesaj
    Cd yok, ayrıca nokia 8850de sadece kızılötesi var, gerekli programları nereden bulabilirim. Ericsson için ama, teşekkürler herkese, yardımlar için.
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    logomanager diye bir program var onu da google arat.o programla telefonuna logo melodi gönderebilirsin.ericsson için brde senkronizasyon programı var o da telefonuna bilgisayardan erişim için.8850de bluetooth yok onun için eğer istersen irda alman lazım.o da en ucuz dart satıyordu 20 milyondu.
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    söylmeyi unuttuğum bir şey var waptan sonyericssonun sitesine girersn orada çok güzel ekran koruyucuları bulabilirsin.
    |
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    kızlıotesi port al bilgisayara ordan bedava istedigini yoollaa
    |
    |
  • Teğmen
    191 Mesaj
    Herkese teşekkür ederim, kızıl ötesi port nasıl birşey, bluetooth aldım onunla bir ilgisi yokmu, logomanagerb ile logo melodi ücretsizmi, ericssona oluyormu r520, iyi günler.
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    ericssona olmaz ama nokiana istediğin kadar atabilirsin.hem de istediğin resmi de telefonuna logo yaparsın.melodi transferi de mevcut.bir tane irda port lazım sana.gprse irda kullanan arkadaşın varsa onlardan al bir dene.logomanager ile gayet güzel.
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    ericssona da olur, onda da var kızılötesi
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.