Şimdi Ara

Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deli_Yaban (2 mesaj) Androge0s (1 mesaj) ufuk_marina (1 mesaj) ThE LoSt (1 mesaj) huso (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    770 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    beyler kolay gelsin öncelikle, aşağıdaki gibi bi sistemim var. ama yeni oyunlarda bariz bi şekilde kasma yapıyo ( pes19, gta v fortnite ) düşük grafikte oynayınca sorun yok fakat öylede tadı çıkmıyo. benim sormak istediğim; bu sistemde sadece ekran kartı değişsem yeterli olur mu ? yani mevcut ekran kartının yerine 1050ti alsam mesela fps düşmelerine çare olur mu işlemci yeterli gelir mi?
    mesela fortnite ta ayarları düşükte oynayınca 30-40 fps aliyorum.

quote:

AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core 3.10 GHz işlemci
    MSI B350M GAMING PRO ( MS-7A39) Anakart
    Crucial 8GB Ballistix Sport LT RED DDR4 2400Mhz CL16 1.2V PC Ram
    NVidia GeForce GT730 4GB Ekran Kartı

cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    6247 Mesaj
    Ekran kartı Fark eder tabii de once bir 8GB daha Ram lasanız daha cok fark eder.
    Ayrıca ekran kartı alacaksanız RX570 ya da 1060 alın ki aldıgınıza degsin.
    |
    |
  • Yarbay
    14070 Mesaj
    rx570 üstü o sisteme darboğaz yaratır şayet 570 de yaratır fakat en azından çok etkilenmezsin ilerde bi 8 lik kit daha ekle ayrıca 3000mhz den aşağı olmasın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    614 Mesaj
    işlemciniz 4gb üstü ekran kartını tam olarak besleyemez,sorun çıkmaz ama tam performans vermez.sisteminize tek yapmanız gereken ikinci el aynı ram'den bir tane daha ekleme yapmak.ekran kartı aldınızmı işlmeci+psu değiştirmeniz gerekiyor.olmuşken 2x8 3200 ram olur.kısacası yeni sisteme doğru gider bu iş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj
    psu'ın yeterliyse ikinci el rx570 ve 8gb aynı model ram işini 1-2 yıl daha görür sonrasında dilersen cpu/gpu güncellemesi ya da yeni bir sistem.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yorumlariniz icin tesekkürler. bu aksam asus 1050ti cerberus deneme firsatim oldu, görüntü acayip şekilde fark etti. yani 20fps aldigim pes20 de 60fps tam aldim. asus 1050ti ile rx570 le arasinda pek bi fiyat farkı yok fakat rx570 500w psu istiyo, bendeki 400w yani rx570 alsam + 200-300 lira verip psu da almam gerekecek, büyük ihtimalle o denediğim kartı almayı düşünüyorum. ayni dediğiniz gibi de +8gb ram ilavesi yapcam ileriye dogru.

edit. rx570 siparis verdim gelsin de bi gorelim bakalim nasil olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Yaban -- 9 Mayıs 2020; 2:47:13 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.