Şimdi Ara

yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar elimde windows 7 64 yüklü bir hp bilgisayar var altında etkinleştirme anahtarı yazıyor bilgisayarın ben hp nin gereksiz programlarından kurtulmak için orjinal windows 7 64 indirdim fakat sorum şu ben bunu formatlayıp bilgisayara kurarsam altındaki ürün etkinleştirme anahtarını kullanabilirmiyim yoksa kullanamazmıyım yardımlarınızı bekliyorum

• windows 7'nin Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise ve Windows 7 Ultimate gibi 64 bit sürümleri var.

Sistem özelliklerinden hangisi olduğuna bakın ona uygun .iso dosya ile kurulum yaparsanız sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost

windows 7'nin Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise ve Windows 7 Ultimate gibi 64 bit sürümleri var.

Sistem özelliklerinden hangisi olduğuna bakın ona uygun .iso dosya ile kurulum yaparsanız sorun olmaz.
    home premium 64 bit içinde mevcut bende aynısını indirdim iso olarak bunu kurunca anahtarı kullanabilirim değil mi aynı makinede kullanılacak zaten amaç hp nin kendi programları falan var gereksiz onlardan kurtulmak
  • sdsss S kullanıcısına yanıt
    Home premium yüklerseniz sorun olmaz.
    Diğerlerini yüklemeye kalksanız anahtarı kabul etmez zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost -- 31 Ağustos 2018; 15:38:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost

Home premium yüklerseniz sorun olmaz.
    Diğerlerini yüklemeye kalksanız anahtarı kabul etmez zaten.
    teşekkür ederim.
  • lost kullanıcısına yanıt
    Hocam home basic olmuyor mu fabrika çıkışı ben mi yanlış biliyorum?
  • Standart bir ölçü yok. Düşük ücretli modellerde daha ucuz olan sistem kullanır üreticiler.
    Yüksek ücretli modellerde de yüksek ücretli sistem.
    Her markanın stratejisi farklıdır. Markaya göre de değişir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.