Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yaratıcı Küçük ve Ortaölçekli Restorant / Fastfood Dükkan Hayaliniz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yaratıcı Küçük ve Ortaölçekli Restorant / Fastfood Dükkan Hayaliniz!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    747 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba;

küçük fastfood tarzi bir dükkan açmayı planlıyorum. pazarlama ve tanıtım bilgim var. Başarılı olacağıma inanıyorum.

Burda şunu tartışalım böyle bir yer açsanız siz ne hayal ederdiniz. Yani tabelasından içeride koltulara, vitrininden içerideki menülerine kadar.

Biraz beyin fırtınası yapalım herkesin zevki neymiş görelim:)

(abartmadan tavsiyelerde bulunalım herkese örnek bi konu olsun isteyen yararlansın) :)

|
    |
    dükkandaki ekran-ekranlarda yabancı müzik kanalı yada akıllı tv gibi eğlendirici yayınlar olsun. kimi dükkanlara giriyorum herif içerde abuk bir Türk dizisi izliyo oturup kös kös bende onun izlediği şeyi izleyerek yemeğimi yiyorum. hiç hoş değil.

uzman değilim bu konuda ama yine aklıma gelen bişeyler olursa yazarım. başarılar..
    |
    |

CİDDİ KEDİ CİDDİDİR!
    HAYRAN KULÜBÜ!
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj
    Mekana göre de değişir işin doğrusu, nerede açacaksınız?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj
    biraz param olsa eli ayağı düzgün bir fransız restaurantı açmak istiyorum şarap falan tadımcıların geldiği aah ah.
    |
    |

Galatasaray 2011-2012
    1 Aykut Erçetin 3 Çağlar Birinci 5 Gökhan Zan 6 Ceyhun Gülselam 7 Aydın Yılmaz 8 Selçuk İnan 9 Johan Elmander 10 Felipe Melo 11 Albert Riera
    15 Milan Baros 17 Tomas Ujfalusi 18 Ayhan Akman 22 Hakan Balta 25 Fernando Muslera 26 Semih Kaya 27 Emmanuel Eboue 35 Yekta Kurtuluş 50 Engin Baytar 52 Emre Çolak 55 Sabri Sarıoğlu 76 Servet Çetin
    80 Kazım Kazım 86 Ufuk Ceylan 90 Sercan Yıldırım
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj

yer konusunda araştırma içindeyim kırası çok pahalı olmayan bır yer merkezi bır yer arıyorum. sahilde butik bir yerde olabiir şehir içindede bir yerde olabilir. istanbulun merkezi yerlerini düşünüyorum.

görüşleri almaya devam edelim arkadaşlar yardım edin görüşlerinize ihtiyacım var:)
    |
    |
    Bahsedilenler: Avokado Kabuğu
    Dükkanı açıp, müşterilerin istedikleri gibi dekor, tasarım yapabilir, yine müşterilerin menülerde görmek istediği şeyleri koyabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dekoru texas burgercilarini aratmasin yani ahsap agirlikli pub havasi verilmelo bence.iceri tv koyma.muzik kaliteli blues olabilir mesela...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,170
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.