Şimdi Ara

yaramazlık yada nasıl adlandırılıyorsa :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • okulda canım çok sıkılıyo malum lisedeyim sayısal öğrencisiyim fizik kimya biyolojiiiii yeter uleeeeeeeeyn! artık yaramazlık yapmanın zamanı geldiama tüm stokları tükettim galiba yapcak bişey kalmadıve aklıma hiçbişey gelmiyo bana yardımcı olur musunuz???????

• Liseli kızlara laf at, hocalara küfüt et, müdürün arabası var ise anahtar ile çiz, okulun camlarını indir, herhangi arkaşının çantasına çaktırmadan sigara koy, sonra müdüre yada öğretmene şikayet et, sınıfta deliler gibi koştur, arkadaşların ile ebelemece oyna vs vs
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rockerking58

Liseli kızlara laf at, hocalara küfüt et, müdürün arabası var ise anahtar ile çiz, okulun camlarını indir, herhangi arkaşının çantasına çaktırmadan sigara koy, sonra müdüre yada öğretmene şikayet et, sınıfta deliler gibi koştur, arkadaşların ile ebelemece oyna vs vs

Ekleme: Öndeki öğrencilere yapacağın pis şakalar da var tabi, ön sıradaki arkadaşın poposuna tekme at, oturduğun yerden tükür artık kime denk gelirse, öndeki arkadaşının ensesine şaplat, derste osur sonra başkasını suçla

• 1)kızlara laf atamam, ben ztn kızım

2)bunları yapmaktan bıktım ben ama yine de sağol kızlara laf atma işini düşünücem daha farklı fikirler istiyorum aslında yaratıcı olmak lazım bu devirde
  • Hadi ya :S, o zaman bu durumda yardımcı olamayağım
    Utandım lan
  • utanılcak bişi yok ki gayet normal şeyler söyledin yapmadım diyemem
  • erkeklere laf at o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: mentalbutcher

utanılcak bişi yok ki gayet normal şeyler söyledin yapmadım diyemem

hönk?
  • yok o bana uymaz kızlara laf atıyım daha iyi
  • bunları yapmasam yaratıcılık bekleyemem insanlardan
    quote:

Orjinalden alıntı: Rockerking58

quote:

Orjinalden alıntı: mentalbutcher

utanılcak bişi yok ki gayet normal şeyler söyledin yapmadım diyemem

hönk?

• quote:

Orjinalden alıntı: Incorrect.Name

erkeklere laf at o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.