Şimdi Ara

YAPO (Yaşını Almış Playstation Oyuncuları) 35+ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.004
Cevap
31
Favori
23.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2. si bana göre 1. sinden daha da iyi. 1 den sonra direk 2 ye geç bence. Ps5 varsa 60 fps yaması da aldı, akıyor oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi haftalar😂

• AKA_33 kullanıcısına yanıt

Playstation camiasına PS5 ile katıldım ben önceki oyunlara çok hakim değilim zaten. Eskiden PCciydim ama oyun işine de yaklaşık 10 sene ara vermiştim evlilik çocuklar falan tümüyle bıraktıydım. O yüzden aslında şanslıyım çünkü birçok oyun eski olmasına rağmen benim çok hoşuma gidiyor. Tüm uncharted ları aldım bitirdim. 3. oyun çok güzeldi, 4. de iyiydi. Far cry 5 oynadım hoşuma gitti. AC serisinin birkaç oyununu aldım falan aslında epey bi oyun aldım ama şimdi yeni sistemde aldığım birçok oyun varmış 

Şimdi de dayanamadım tlou2 aldım. Amazonda 30 tl indirimim de varmış 138 tl ye geldi. Neyse artık bu yaz fırsat buldukça bol bol oynarız artık.

• atc123456 A kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de ps3 döneminde 2010 gibi ani bi kararla ne var ne yok herseyi satmistim. Ps3, dünya kadar kutulu oyun, logitech df pro, orjinal wheelstand vs. Çocuk yeni doğmuştu o aralar, sürekli oyun oynayan bir baba örneği görmesin demiştim. Sonra 2018 tekrar ps4 proyla dahil oldum oyun işine, şimdi de ps5'le devam bakalım.
    Yeni sistemde benim de birsuru oyun var oynamadığım bakalım bir gelsin başlayalım. Deat strandingi alayım diyordum 1 senedir indirim görmesini bekliyordum sağlam bir, ama yeni sistemde var, artık onunla yaparım açılışı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rtaskinlar kullanıcısına yanıt

Riza abi ayni play benim basima da geldi ama benimki ,2017 de daha yeni yeni playstation oynamaya basladim

• oMeR24 kullanıcısına yanıt
    E napalim Ömer çoluk çocuktan önemli mi, bak şimdi çocukları büyüttük tam gaz vurduk oyuna :)
    Hatta kupa vs hiç bakmam bilmem ben, bizim oğlan detroitte platin yaptı kendi kendine 15 kere felan bitirdi oyunu favori oyunu oldu :)
    Bayrağı devrediyoruz az kaldı

• Herkese iyi pazarlar… 👌🏽

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yine geldik hafta başına,güzel bir hafta olsunn🎊

• Herkese iyi haftalar diliyorum.

• İyi haftalar arkadaşlar.

• herkese güzel bir hafta olsun :)

• Hayırlı cumalar herkese

• Hayırlı cumalar, şimdiden iyi hafta sonları yaşlılar :)

• Hayırlı cumalar iyi oyunlar yaşlı amcalarım :)

• Amcalar,babalar,kardeşler. Herkese iyi haftasonları dilerim. Tüm babalarımızın babalar gününü şimdiden kutlarım.

• Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.selamlar

• Evet gencler. Simdi trophy zamani, gta5 I olanlar El kaldirsin?

Bu efsane oyun platin trophy I hakediyor.

Yaw ps3 zamanında çok oynardık GTA ama benim GTA hevesim geçti herhalde artık pek keyifli alamıyorum sanki. Bu 5. oyunu bile herhalde tam bitirmeden öyle bıraktım

• rtaskinlar kullanıcısına yanıt

Oyle demiceksin abi efsaneye. Bu oyun platin I hakediyor sende yavas yavas gir bu platin islerine zevk alacaksin bak sevdigin oyunlari platinlemek guzelbir extra.

Yav benim kupa işleriyle hiç işim yok, oynadığım oyun kafasına göre veriyor biseyler, bi an bi sevindirik oluyorum ulan biseyler becerdim oyunda herhalde diye ama sonra hemen kayboluyor o hissiyat bakmıyorum bile kupaya ne vermis niye vermis :)
    Bizim oğlan detroit'e bayılmıştı, 15 kere felan bitirdi sanırım, o bir kendi isteğiyle platin kupa kastı detroite o kadar,
    Onun dışında kupayla mupayla işimiz yok valla :)

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.