Şimdi Ara

Red Dead Redemption GOTY & Undead Nightmare Türkçe Yama (Xenia, Ryujinx & Yuzu) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
52
Favori
79.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xenia'nın olduğu klasördeki "xenia-canary.config.toml" dosyasını metin belgesiyle açın ve "vsync" kelimesini aratın, yanındaki yazıyı false yapın ve kaydedip kapatın.

• CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

false olarak yapmışım zaten.sinematikler 30 fps oyun içi 20 lere kadar düşüyor

• Yama Ps3 versiyonu için port edilecek mi acaba hala Ps3 fanı olarak Ps3 de oynamadığım oyunları oynuyorum Ps4 var belki 6 aydır kutusundan çıkarmadım hala Ps3 ve Psp de takılıyorum :) Tr yama bir gün çıkar elbet diye RDR 1 yüklü öyle bekliyorum umarım Türkçe yama Ps3 içinde port edilebilir

• Geçen hafta itibariyle oyunu %100 bitirdim hiç bir donma kasma oyundan atma vs. yaşamadım. Tamamen burdan indirdiğim ayar dosyalarıyla ve Xbox Gamepad ile oynadım. Yama çevirisi çok güzeldi oyunu yaşayabildim. Sadece 1 veya 2 yerde kelime değil ama anlam bozukluğu var diyebilirim. Vision çevirisi vizyon aslında gördüğü olması lazım gibi ufak tefek şeyler. Kısaca burdan emeği geçen herkese oyun yapımıcıları gibi teşekkür etmek istiyorum büyük bir mesai var. Ellerinize sağlık.

Red Dead Redemption GOTY & Undead Nightmare Türkçe Yama (Xenia, Ryujinx & Yuzu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uylaaaa -- 2 Şubat 2023; 16:49:30 >

• @mikropadam5555Sistem özelliklerinizi bilmiyorum, yetersiz kalıyor olabilir. Xenia'nın sürekli olarak güncel versiyonunu indirin, her yeni versiyonda performansı arttırıyorlar.

@Renovatio90Maalesef konsollara uyarlamayı düşünmüyoruz.

@uylaaaaGüzel yorumunuz ve desteğiniz için ben teşekkür ederim, beğenmenize sevindim. %100'lediğiniz için de ayrıca tebrik ederim. Aslında beğenmediğiniz çevirileri belirtirseniz dediğiniz gibi yapıp yamayı iyileştirebilirim, hem ben de kendi dilimi geliştirmiş olurum. Açıkçası her türlü açıdan katkıda bulunmuş olursunuz ve iş birliğiniz çok makbule geçer.

• Teşekkürler.

• yalçın kardeşimizin paylaşmış olduğu red dead redemption türkçe yama rehberi yorumlarda oyunun tamamen setupa çevirip türkçe hali olarak yaptığım bir link var ona girin indirin oyunu kurup oynayabilirsiniz bütün ayarlamalar yalçın kardeşimizin yaptığı gibidir isterseniz linki burdan da verebilirim herkese iyi oyunlar :)

• Hocam acil bana Xbox kontroller ps3 kontroller için tuşlar notu lazım bulamadım varmı paylaşır mısınız sadece şuan klavye ve Mause olan tuşlar kombinasyonu var :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uylaaaa kullanıcısına yanıt

Sisteminiz nedir hocam.

• İ7 8. Nesil 2.2 ghz Turbo 4.1 ghz işlemci

32 GB Ram

NVIDIA GTX 1070 8 GB

4 tb Samsung qvo ssd

• oyunu xbox koluyla oynayabilmek için ne yapmalıyım?

• emre1616e kullanıcısına yanıt

Kolu bilgisayara bagla.

• bağladım sadece klavye mouse ile çalışıyor xbox kolunu algılamıyor

• emre1616e kullanıcısına yanıt
    Klavye mouse destekli sürümü indirmişsin. Diğer xenia sürümünü kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 5 Şubat 2023; 20:57:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • uylaaaa kullanıcısına yanıt

sisteminizin özellikleri nelerdir masaüstü mü laptop mu yazar mısınız teşekkr ediyorum

• Oyunun başında Bill ile karşılaştığımız ve bizi vurduğu görev bitince oyundan atıyor, yardım edebilecek var mı? Notlara baktım herhangi bir çözüm de bulamadım

• classyy C kullanıcısına yanıt
    Böyle bir sorun bildiren olmadı daha önce, tuhaf bir sorunmuş 🤔

• turquoise.blue kullanıcısına yanıt

Anladım, bizim RDR1 PC hayalleri başka zamana kaldı o zaman yapacak bir şey yok. Red Dead Redemption GOTY & Undead Nightmare Türkçe Yama (Xenia, Ryujinx & Yuzu) 

• classyy C kullanıcısına yanıt
    Vurulduktan sonraki sahnede bir yerde uyanıyorsun. Oradan başlayacak bir save dosyası kullnsan işine yarayabilir. Bendeki save tam o noktada kalmış sana atayım kullan ve dene.

https://www.mediafire.com/file/lcm74d99y9w8yy3/5454082B.rar/file

linteki dosyayı arşivden çıkar "content" içine yapıştır. vurulduktan sonraki yerde başlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 8 Şubat 2023; 15:15:8 >
  • turquoise.blue kullanıcısına yanıt

Sorunum çözüldü, teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classyy -- 8 Şubat 2023; 15:17:27 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.