Şimdi Ara

Red Dead Redemption GOTY & Undead Nightmare Türkçe Yama (Xenia, Ryujinx & Yuzu) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
52
Favori
79.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Undead Nightmare oynayan var mı arkadaşlar? 

• Oyunu bitirdim. Oyun eskidir falan diye düşünen varsa şans verin derim. İlk RDR2 oynadıysanız daha fazla keyif alacaksınız muhtemelen. Çeviri için teşekkürler, elinize sağlık.

• Ben de RDR2'den geçmiştim RDR1'e, aynı oyunun biraz daha "light" versiyonu gibi gelmişti ama eskiliğinden yana hiç şikâyet etmemiştim. Hâlâ taş gibi oyun ve hatta kontroller ve ragdoll gibi konularda düpedüz RDR2'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Keyif almanıza sevindim, rica ederim.

• CriminaL277_ kullanıcısına yanıt
    Klavye mouse ile stabil oynanıyor mu yoksa gamepad şart mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakit bulamadığım için çok fazla oynayamamıştım. Bugün biraz oynadım. Birkaç şey söyleyeceğim: Öncelikle oyundaki "Indian"dan kasıt Hintler değil, Kızılderililer. Gördüğüm birkaç tanesi Hintli olarak çevrilmişti. Onun dışında "deputy"yi de vekil yerine şerif yardımcısı olarak çevirirseniz daha iyi olur.

Oyunu Türkçe olarak oynamak çok keyifli, oyun da güzel olunca akıp gidiyor. Tekrardan elinize sağlık.

• @JaReD22 Ana konuda da dediğim gibi, henüz fare bakışı çok rahat değil ve tuş ikonlarının hepsini henüz entegre edemedik. Basit bir prototipten fazlası değil yani, o yüzden gamepad tavsiyemdir.

@henrymorgan92 Eleştiri ve yorum için teşekkür ederim. Şerif yardımcısı olarak değiştirdim fakat Hintli konusunda emin olamadım. Yahşi Batı adlı filmdeki bir sahnede gördüğüm kadarıyla "Hintliler" deniyordu, onu baz alarak Hintli yapmıştım ben de. Redskin denilen yerlerde kızılderili çevirisi yapmıştım ama Indian çevirisi kesin olarak Hintli değil de kızılderili ise onu da değiştiririm. Geceye doğru güncel versiyonunu yayınlamaya çalışacağım.

• Call of Juarez oyun serisinde de kızılderililere "indian" denildiğini hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

Ben çalışıyor mu diye denedim o kadar. Bir ara oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 14 Ocak 2023; 18:10:14 >
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turquoise.blue kullanıcısına yanıt

Ben de performans olarak nasıl diye sormuştum aslında. Rdr gibi akıcı oynanıyorsa ben de oynamak istiyorum bir ara. Siz nereden indirdiniz bu arada? Ben bir link buldum, Red Dead Redemption Disc 2 diye geçiyor Undead Nightmare varmış içinde, indirme hızı 10 kb/s falan.

• BayTuruncu kullanıcısına yanıt

Ooo güzelmiş bu site teşekkürler. 

Akıcılıktan kastın performans mı ? Undead diski ana senaryo değil, zombie modu içeren başka senaryo bilgin olsun. Ayrıca arkadaşın verdiği download sitesi başarılı bende orayı önerirdim.

• 15 Ocak 2023 Güncellemesi:

Eleştirilen "Hintli" ve "Vekil" çevirileri "Kızılderili" ve "Şerif Yardımcısı" olarak değiştirildi.

Bazı noktalama hataları düzeltildi.

Güncel versiyonu indirmek için Xenia ile oyunu açtığınızda çıkan güncelleme bildirisini olumlu cevaplayabilir veya zaten bu konudaysanız ilk sayfaya gidip kullanmakta olduğunuz Xenia için olan indirme linkini kullanabilirsiniz.

• Bu oyunu oynadıkça hayranlığım artıyor dediğiniz ragdoll olayı bugün bile etkili kullanılmıyor ama bu oyunda oldukça başarılı kotarılmış.

Öncelikle elinize sağlık çok güzel bir çeviri olmuş,

Undead Nightmare dlcsi de çeviriye dahil mi?

• XtheendX kullanıcısına yanıt

Sağ olun. Hayır ama ileride ona da bakmaya çalışacağız.

• Hocam şehirler de bulunan "bakkal" kelimesini "market veya dükkan" olarak değiştirebilirsiniz döneme daha uygun olur gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt

Eleştiri için teşekkür ederim ama "Bakkal" çevirisinden memnunum, yanlış bilmiyorsam da daha eski köklü bir kelime zaten.

• red dead redemption undead nightmare çevirilecek mi

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.