Şimdi Ara

YapıKredi Worldcard ile mobil ödemelere %25 indirim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
659
Cevap
39
Favori
25.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr_olfactorius

Hocam bu iş çok riskli tavsiye etmem. Tecrübe ettiğim bir durum migrosta temassız 100 TL adios ile harcadım, sonuç temassız ödemede farklı banka posundan çekim olmuş ve alışveriş gümm. Yani ykb cüzdan genel kampanyası geçersiz sayıldı.. O nedenle bu riski hiçbiriniz almayın derim arkadaşlar. Bu avantaj bana sorarsanız başka kampanyalarla birleşmez. Eğer world üye işyeri aramayan başka bir ykb puan kampanyası varsa onunla birleşir ama ykb nin son zamanlarda hiç ama hiç denk gelmedim worl üye işyeri olmayan yerleri puan kazanıma dahil ettiğini.. Özetle işe yarar kampanya ama başka kampanyalarla birleşmez. Bir de biri bana şu NFC yi anlatır mı Allah rızası için, telefonun neresindedir bu opsiyon

bende lg g3 var :

ayarlar - ağlar - bağlantı- paylaş ve bağlan - bu kısımda veri/medya paylaşımı bölümünde NFC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomofil -- 19 Mart 2016; 9:14:37 >

• Arkadaşlar tam olarak yapılması. Gereken nedir Migrosa gittim programı açtım NFC de açık telefonu posa gösterdim. Ancak ne yaptıysam olmadı programı açınca ekrana falan dokunmak da mı lazım acaba tam olarak bilen varsa paylaşabilir mi çünkü ne yapsam olmadı program yüklüyor NFC açık programda kart numaram tanımlı. Yani her şey tamam ama olmuyor bir türlü lütfen yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca öğleden sonra lc waikiki ye gideceğiz oradan da temassız yapmak istiyorum ama önce bunu çözmem lazım onun için lütfen yardım arkadaşlar
    Çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cblack42

Realde olursa 17 nisana kadar geçerli real kampanyasıyla birleşebilir gibi, real kampanya şartlarında da world üye işyeri ibaresi göremedim, başka banka posundan çekse de sıkıntı olmaz herhalde

bende bugün real yapmayı düşünüyordum denemeyi düşünüyorum
  • Mobil odeme bölümüne girdiğimde hata olustu lutfen tekrar deneyin yaziyor. Bu hata ile karsilasan oldu mu? Çözümü var midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Mobil odeme bölümüne girdiğimde hata olustu lutfen tekrar deneyin yaziyor. Bu hata ile karsilasan oldu mu? Çözümü var midir?

Bende ayni hata vardı silip tekrar yükledim

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_olfactorius

Hocam bu iş çok riskli tavsiye etmem. Tecrübe ettiğim bir durum migrosta temassız 100 TL adios ile harcadım, sonuç temassız ödemede farklı banka posundan çekim olmuş ve alışveriş gümm. Yani ykb cüzdan genel kampanyası geçersiz sayıldı.. O nedenle bu riski hiçbiriniz almayın derim arkadaşlar. Bu avantaj bana sorarsanız başka kampanyalarla birleşmez. Eğer world üye işyeri aramayan başka bir ykb puan kampanyası varsa onunla birleşir ama ykb nin son zamanlarda hiç ama hiç denk gelmedim worl üye işyeri olmayan yerleri puan kazanıma dahil ettiğini.. Özetle işe yarar kampanya ama başka kampanyalarla birleşmez. Bir de biri bana şu NFC yi anlatır mı Allah rızası için, telefonun neresindedir bu opsiyon

Dediğin gibi normal pos başka banka, dokunmatik başka banka olabilir. bu durumda sadece%25 iade alırsın, puan kazanamazsın.

ben dün denedim çekmeköy migrosta. 110 tl lik alışverişi mobil ödeme ile yaptım. slip üzerinde world puanlarımın tamamı yazıyordu ve yapı kredi bankası yazıyordu. Yani bu durumda geçerli demek oluyor.

nfc özelliği telefonunda olmalı bunun için öncelikle... ykb cüzdan içerisinde mobile ödeme bölümüne girip kartını tanımlayacaksın, sonra nfc özelliğini açacak uygulama.. ve ödemeye hazırsın. 50 tl altı şifre sormaz, 50tl üstü kart şifreni soracak. işlem bittikten sonra oturumu kapatıyor ama öncesinde sen kapatmayı unutma, ortalıkta dolandırıcalar ellerinde pos cihazlarıyla geziyorlarmış :)

• matandberenice kullanıcısına yanıt
    var
  • bluesoul B kullanıcısına yanıt
    ykb cüzdan uygulamasını açın, mobil ödeme kısmından kartı tanımlayın şifrenizi girin . nfc yi açın. oturumunuz kapanmadan alışverişinizi yapın. basit bi olay.
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    realde süper kombo olur.

200tl temassız yaparsanız. 50 tl iade gelir.

30tl real için puan gelir.

15 tl de 100tl lik kampanyadan gelir.

toplam 95 tlik avantaj olur. müthiş.

eğer 200 tl alışveriş çok olur yapamam derseniz çek alın. ödemeyi şimdi yapın , alışverişi sonra yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwin -- 19 Mart 2016; 10:50:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwin

ykb cüzdan uygulamasını açın, mobil ödeme kısmından kartı tanımlayın şifrenizi girin . nfc yi açın. oturumunuz kapanmadan alışverişinizi yapın. basit bi olay.

POs cihazının yanında mı olmak gerekiyor mobil ödemede kart bilgilerinin görünmesi için.
    Ben şimdi evde deniyorum mobil ödemeye tıklayınca hata oluştu diyor.
  • quote:

Az önce Şok'ta aynen bu şekilde 2 defa denedim, olmadı. Hata verdi. Acaba sebebi ne olabilir? Kasiyerin farklı bir menü ile filan mı çekim yapması gerekiyor?
  • _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum açıkçası. ya sizde ya da kasada sorun olmalı. başka yerden deneyin
  • hakan_80 kullanıcısına yanıt
    tanımlama yapmak için posun yanında olmanız gerekmez. telefonunuz nfc destekliyormu
  • Bana da bu uygulamayı indirin 10tl puan kazanın diye mesaj gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

quote:

Orijinalden alıntı: cblack42

Realde olursa 17 nisana kadar geçerli real kampanyasıyla birleşebilir gibi, real kampanya şartlarında da world üye işyeri ibaresi göremedim, başka banka posundan çekse de sıkıntı olmaz herhalde

bende bugün real yapmayı düşünüyordum denemeyi düşünüyorum

dostum realde temassiz olarak denedikten sonra bizede bilgi verebilirmisin. temassizda da ykb posundanmi geciyor diyeerek.

• quote:

Aynı dediğiniz şekilde yapıyorum ancak Pos a yaklaştırıyorum ama pos ta hiçbir hareket olmuyor posun dokundurmadıgım yeri kalmadı kasiyer de artık olmuyor abi dedi pos a yaklaştırırken telefonun ekranına falan da dokunmak gerekiyor mu??

• Bir de migroslarda direkt pos cihazına dokunduruyorum cunku temassız kartı da direkt o cihaza okutuyoruz acaba diğer pos larsa oldugu gibi şifreyi girdigimiz ayrı aparata mı dokundurmamız lazım migrostan bu şekilde alışveriş yapan arkadaşlar nasıl yaptıkları konusunda detay bilgi verebilirler mi

• Migros için bilen yazabilir mi?

• bluesoul B kullanıcısına yanıt
    yok gerekmiyo.r uygulamayı açtım, kart tanımlıydı. nfc de açıktı. direk olarak algıladı. 50 tl üstü olduğu için şfireyi girdim ve işlem tamamlandı. başka yerde deneme yapın, örneğin starbucks, migros , carrefour vb. küçük ödemelerle deneyin.
    telefonunuzun nfc desteklediğine ve kartı tanımladığınıza emin olun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.