Şimdi Ara

Yapıkredi şubat 2018 mobil ödeme kampanyası - 25/5 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
11
Favori
9.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok şükür bugün de bir kasiyere daha temassız ödemeyi öğrettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Ölücünün dibi

• Bu ay gelmeyecek sandımıdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert969 M kullanıcısına yanıt
    Denediniz mi ödemeyi tekrardan

• ya ben bu insanları anlayamıyorum.

bir markette kasiyer olarak çalışıyorsun.yani hayatını bundan kazanıyorsun atomu parçalamıyorsun,sadece ödeme alıyorsun ve körcahilsin.

yurtdışında da böyle mi çalışanlar???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 3 Şubat 2018; 20:40:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

ya ben bu insanları anlayamıyorum.

bir markette kasiyer olarak çalışıyorsun.yani hayatını bundan kazanıyorsun atomu parçalamıyorsun,sadece ödeme alıyorsun ve körcahilsin.

yurtdışında da böyle mi çalışanlar???

A101'de oldu kardeşim. Kızdaki mutluluğu bir görecektin.Bu alışverişi normal temassızla yaptım.Kıza dedim "Bu daha hiçbir şey.Bir dahaki sefer telefonla yapacağım ödemeyi." Kızın ağzı açık kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail671

bende de arada sıkıntı yapabiliyor hocam, dediğiniz hata kart süresinden değil. yapıkredi mh hizmetleri neden hata aldığınıza dair yardımcı oluyor. size tavsiyem telefonunuzdan uygulamayı komple kaldırın ve ayarlarda bildirim ve kullanıma açık onayların açık olduğuna dikkat edin. YKB cuzdan uygulamasının telefonunuzda erişim istekleri açık olmalı. bildiğiniz üzere NFC özelliğinizde aktif olmalı.

uzun süredir sorunsuz kullanıyorum. hata kaynağının telefonunuzdan olup olmadığını kontrol etmek için NFC özellikli bir yakınınız cep telefonuna YKB cuzdan yukleyip bilgilerinize giriş yaparak alışveriş yapmayı deneyin nasıl olsa cep telefon numarası ile uyuşması önemli değil.birde öyle deneyin.

Iphone telefonlarda malesef nfc mobil ödeme özelliği yok bu yüzden 2. telefon android benim, ve telefon parasını çıkardık valla.

sırf mobil ödeme için android tel lazım. bu tarz işlemlerde sıkıntı çıkarmayacak ve külfeti en az olan android tel ne önerirsiniz_?

• Geçtiğimiz ay bütün 25/5leri mobil ödemeyle bim de yaptım, puanlar yattı. Ancak, her bim de temazsız ödeme Yok. Misal evimin yakınındaki bime temazsız 2 ay önce geldi, ters taraftaki bimde halen eski poslar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 4 Şubat 2018; 16:14:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

bende de arada sıkıntı yapabiliyor hocam, dediğiniz hata kart süresinden değil. yapıkredi mh hizmetleri neden hata aldığınıza dair yardımcı oluyor. size tavsiyem telefonunuzdan uygulamayı komple kaldırın ve ayarlarda bildirim ve kullanıma açık onayların açık olduğuna dikkat edin. YKB cuzdan uygulamasının telefonunuzda erişim istekleri açık olmalı. bildiğiniz üzere NFC özelliğinizde aktif olmalı.

uzun süredir sorunsuz kullanıyorum. hata kaynağının telefonunuzdan olup olmadığını kontrol etmek için NFC özellikli bir yakınınız cep telefonuna YKB cuzdan yukleyip bilgilerinize giriş yaparak alışveriş yapmayı deneyin nasıl olsa cep telefon numarası ile uyuşması önemli değil.birde öyle deneyin.

Iphone telefonlarda malesef nfc mobil ödeme özelliği yok bu yüzden 2. telefon android benim, ve telefon parasını çıkardık valla.

sırf mobil ödeme için android tel lazım. bu tarz işlemlerde sıkıntı çıkarmayacak ve külfeti en az olan android tel ne önerirsiniz_?

Camı çatlak Ekranı sağlam 150 lira civarı Nfc si olan herhangi bir lg veya samsung tel iş görür. Telefona sim kart takmaya dahi gerek yok yalnızca cüzdanı indirip giriş yapıyorum yetiyor bana.

• Vodafone smart telefonların bazı modellerinde nfc var. 2. El fiyatlarıda 200-250 tl civarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barış Can kullanıcısına yanıt
    Temassız ödeme ile puan geliyorsa mobil ödemeyle uğraşmaya gerek yok o zaman,kartın temassız özelliği var zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

Camı çatlak Ekranı sağlam 150 lira civarı Nfc si olan herhangi bir lg veya samsung tel iş görür. Telefona sim kart takmaya dahi gerek yok yalnızca cüzdanı indirip giriş yapıyorum yetiyor bana.

son olaylardan sonra 2. el almak mantıklı değil. ayrıca ben diğer hatlarımı da kullanabilirim. sıfır tel almak mantıklımı orasını bilemedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Temassız ödeme ile puan geliyorsa mobil ödemeyle uğraşmaya gerek yok o zaman,kartın temassız özelliği var zaten

Yanlış yazmışım hocam mobil ödemeyle ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Perfekkt Day

yönetimden bu konunun kilidini açmasını rica ediyorum

https://forum.donanimhaber.com/yapi-kredi-temassiz-alisveris-yapilabilecek-benzin-istasyonlari-kampanya-uzatildi-31-aralik2011--45620837-22

neredeyse 6 sene öncesinin konusunu açmanın mantığı nedir?

Bu başlıktan paylaşıma devam ediniz...

• Barış Can kullanıcısına yanıt
    Ben de temassız dahilse niyetlenecektim tamamlamaya :)

• Her zaman temassız benzin aldığım Opet'te bu sefer Mobil ödemede "Kart Red" yazısı çıktı.

Aynı gün başka işyerinde denedim sıkıntı yok.

Düşmanız sanki
  • geçen ayınkiler yarın yatacak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Birisi mobil ödemeyi nasıl yaptığını adım adım anlatabilir mi? Daaha önceden sorunsuz şekilde yapıyordum kartımın süresi doldu yeni kart geldi o günden beri kampanyalarda genellikle hata veriyor. Cüzdan uygulamasını mı öncelikli seçiyorsunuz yoksa yapı kredi mobil uygulamasını mı? Ödeme yapmadan önce şifre ile uygulamaya giriş yapıyor musunuz yapmıyor musunuz vs gibi bilgilendirirseniz sevinirim

ben eski bir temassız pos'da işlem yaptığımda yapı kredi mobil ve internet bile açık değilken işlem onaylandı. (işlem 50 tl üzeri sifreli idi) daha sonra yeni açılan bir şok markette yeni pos cihazında 25 tl şifresiz işlemde red cevabı geldi, kasadaki arkadaş uygulama açık olunca onay veriyor dedi. yapı kredi mobil'e giriş yapıp o şekilde denedim ve onaylandı. bir keresinde de eski pos'lu marketten ödeme onaylanmadı hatası aldık, 2 defa... sonra telefonu kapatıp açtım tekrar denedik ve onaylandı.. (telefonda yapı kredi mobil ve cüzdan yüklü, mobil ödeme sadece yk mobil için açık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 5 Şubat 2018; 1:57:48 >

• Arkadaşlar temassız ödemede üst sınır var sanırım, mobil ödemede de üst sınır var mı? Mesela 5000 TL bir işlem mobil ödemeyle yapılabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.