Şimdi Ara

Yapıkredi Play karta Mavi'de 150 liraya 50 lira hediye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
10
Favori
11.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maestro26

Bu play kartın aidatı v.s var mi,?

Öğrenciyken almıştım, aidatı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Banka kartları dahil değil,sadece kredi kartı ama kredi kartınız varsa program ve özellik ayarlarından Play'e çevirebilirsiniz.Bende de Adios mevcut,Play'e çevirip alışveriş yaparak ve puan yüklemesi yapıldıktan sonra tekrar Adios'a çevireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 2 Kasım 2017; 23:23:43 >
  • Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    Piyasayi dusurmeyin hocam :)

• Teşekkür ederim maalesef sadece banka kartı var

• Cepteteb kodu sadece sezonda geçerli outlet geçerli değildir

• Bunu siz bile yapmazsınız. İnsanlara böyle garip tavsiyeler vermek nereden aklınıza geliyor garip doğrusu.

• Merhaba,

Tabiki de yapmam,son 2 cümledeki ironiyi sanırım göremediniz,böyle varsayıyorum.

• O kadar da kötü değil ürünleri gerçekten pahalı ama kaliteli bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar bence yüksek, mesela benzer tarz ve kalınlıktaki siyah renk kot gömlek levis ta 299 burada 229 tl, levis ın kesimi daha güzel ve eminim daha uzun ömürlü olacaktır.Yine de maviden alınacak bir şey bulan olursa şu şekilde uygun hale getirebilir; Cepteteb Kod(40TL indirim)+PlayCard(60TL puan)+Kartuş Kart(%5 puan)+Avantajix(%2,8 iade)
  • 2 Play kartım ve 2 adet cepteteb kod var elimde ama alacak birşey bulamıyorum

Galiba pas geçeceğim bu sefer

• gametofik kullanıcısına yanıt
    Mağazada hediye kartı yok mu ? İlerde daha uygun şeyler çıkabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Mağazada hediye kartı yok mu ? İlerde daha uygun şeyler çıkabilir bence.

hocam cevrimiçi hediye çeki satın alma olayı olsa daha çok kar ederiz
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Öyle tabi. Keşke olsa. Ona da indirim uygulamazdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 taksitle aldım ardından ykb'den tebrikler mesajı geldi. ama şimdi koşullara tekrar baktım da 150 TL ve üzeri peşin alışverişlere diyor. Taksitliyi yazmayı mı unutmuşlar acaba?
  • sevozgur kullanıcısına yanıt
    Mağazaya sordum varmış hocam .. Bende hediye çeki alacağım

• Alışverişi peşin mi yapmak gerekiyor acaba? Taksitli yapınca koşullar oluşmuyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anvil

3 taksitle aldım ardından ykb'den tebrikler mesajı geldi. ama şimdi koşullara tekrar baktım da 150 TL ve üzeri peşin alışverişlere diyor. Taksitliyi yazmayı mı unutmuşlar acaba?

Bankaya arayıp sorabilirseniz, herkes bilgilenmiş olur. Alışveriş yapmış biri olarak sizin aramanız daha uygun olur diye düşünüyorum.
  • mx0131 kullanıcısına yanıt
    hediye çeki kullanım süresi ne kadar acaba bilginiz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Kampanya ay sonuna kadar geçerli,karta başvurmanızı öneriyorum ve en geç 1 hafta-10 gün içerisinde teslim edilir.Oran çok iyi kaçırmayın.

Bu arada site aşırı pahalı,hatta Mavi fahiş fiyatlarla satılıyor,399₺ kaşmir kazak vs.İşte bunlar hep Amerika'da mağazası olduğu için,affedersiniz ama bu markanın g*tü kalkmış,tavan,kendisi üretim yapmıyor daha tekstil firmasıyla anlaşıp üzerine Mavi etiketi koydurmak yetmiyor,bu markayı kimse savunmasın,LCW'nin 2 tık üstü sadece.Outlet kısmında 2 adet jean pantolon 160₺.Siteden alacak bir şey bulamayanlar veya fahiş fiyatlarından dolayı sipariş vermek istemeyenler için yazıyorum,gidiniz herhangi bir Mavi mağazasına ve kasanın önünde durun,bekleyin.150₺ ve üzeri nakitleyerek alışveriş yapacak bir müşteriden rica edin,parayı alın ve kendi kartınızdan geçin.Ayıp olan bir şey yok,bu sizin en doğal hakkınız,lütfen deneyin.

Sonda sıvamışsınız, naktini kullandıgınız eleman aldıgı ürünü sonradan iadr etmek istese sıkıntı yaşar ayrıca insan utanır.

Biri ben ödeme yapmak üzere böyle bişey söylese mümkünatı yok 45dk aralıksız meydan dayagı atar, dinlene dinlene döverim, puhahahhaha 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.