Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başvuruyu hangi yolları izleyerek yaptınız acaba? bende play ögrenci kredi kartı almak istiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://nuvo.com.tr/senin-nuvon-hangisi/nuvo-ogrenci.aspx

buradan başvuru butonuna basıyorsun zaten ileride öğrenci olup olmadığını filan soruyor ona göre sana ürünleri (kartları) söylüyor sende seçip ilerliyorsun...
  • Bizde başvurduk bakalım, kredi kartı başvurusu onaylanmadı bakalım gelince göreceğiz nasıl bir şey.
  • Başvurdum, nuvo tl kart başvurusu yaptım. Çalışan hesap otomatik b tipi likit fon alıyor, şahsen bunu istemedim, kendim alacağım zaman fonumu alırım esnek hesap başvurusu yapmadım, yanlış hesap yaparsın , dalgın olursun eksiye girdiğin anda faizi ödemek zorunda kalırsın. Kredi kartı istemedim, kart aidatı belli olmayan kartı almam ( m.h aradım onlarda net bir şey demedi. ) ( gold kart için diyorum)

Ykb hesabı bulunanlar,nuvo kullanmayı seçerlerse, ykb m.h ve internet bankacılığını artık kullanmamaları lazım.

Eft-havale ücretsiz, hesap işletim ücreti yok.

Diğerlerinden farkı

Mobil bankacılığı hazır olarak lanse ettiler.

Vadeli mevduat oranı çok düşük ( m.h öneri kaydı da oluşturdum. )

Kredi kartı ( kart ücreti belli değil )

• bankada maaş hesabı olupta başvuru yapan

yada

adios Premium gibi müşterisi olupta başburu yapanlar var mı aramızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: original_life

Başvurdum, nuvo tl kart başvurusu yaptım. Çalışan hesap otomatik b tipi likit fon alıyor, şahsen bunu istemedim, kendim alacağım zaman fonumu alırım esnek hesap başvurusu yapmadım, yanlış hesap yaparsın , dalgın olursun eksiye girdiğin anda faizi ödemek zorunda kalırsın. Kredi kartı istemedim, kart aidatı belli olmayan kartı almam ( m.h aradım onlarda net bir şey demedi. ) ( gold kart için diyorum)

Ykb hesabı bulunanlar,nuvo kullanmayı seçerlerse, ykb m.h ve internet bankacılığını artık kullanmamaları lazım.

Diğerlerinden farkı

o halde kredi kartı almak zorunlu değil

kazanılan World puanlar banka kartına da yüklenebilecek demek ki

• Vadeli mevduat actiginizda yapi kredi mobildeki e mevduat oranlarini veriyor. Yaklasik yuzde 10

• omer14 kullanıcısına yanıt
    Bir cok kisi var bu sekilde basvuru yapan, ben de bunlardan biriyim.
    Mevcut kanallari kullanamiyorsun sonrasinda, iyi dusunmek lazim artilarini eksilerini

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: original_life

Başvurdum, nuvo tl kart başvurusu yaptım. Çalışan hesap otomatik b tipi likit fon alıyor, şahsen bunu istemedim, kendim alacağım zaman fonumu alırım esnek hesap başvurusu yapmadım, yanlış hesap yaparsın , dalgın olursun eksiye girdiğin anda faizi ödemek zorunda kalırsın. Kredi kartı istemedim, kart aidatı belli olmayan kartı almam ( m.h aradım onlarda net bir şey demedi. ) ( gold kart için diyorum)

Diğerlerinden farkı

o halde kredi kartı almak zorunlu değil

kazanılan World puanlar banka kartına da yüklenebilecek demek ki

Nuvo’luya 4 Alışverişten 1’i Bedava! Bu kampanya için mi söylediniz bilmiyorum ama buysa bunda tl iadesi var , world puan iadesi değil hocam

Başka bir şey için söylediyseniz açıklarsanız biz de öğreniriz

• Bende basvuru yaptim bakalim. World kartimi kapatmistim bir hesabim vardi buna gecmis oldum

• KREDILI MEVDUAT BASVURUN VERMIS OLDUGUN BILGILER DIKKATE ALINARAK YAPILAN DEGERLENDIRME SONUCUNDA OLUMLU BULUNMAMISTIR.

Kredi karti da red demek bu?

• original_life kullanıcısına yanıt
    fatura talimatı 10 wp değil mi dün gece okudum ama yanlış kalmışta olabiliraklımda
    ykb 'de ögrenci hesabim var eger buna basvurursam ykb mh ve online islemleri kullanamiyormuyum? ne alaka simdi onlari nasil kontrol edicem. sistem nasil isliyor anlamadim acikcasi..

• omer14 kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya katılmak için; FATURA yazıp bir boşluk bırakarak, 11 haneli T.C. kimlik numarası yazıp 3160’a SMS göndermen yeterli!

Nuvolu olmak çok kolay, hemen sen de Nuvo’ya geç, Nuvo’nun fırsatlarla dolu dünyası ile tanış!

Kampanya Koşulları

Kampanya Nuvo müşterilerine özel olup, 5 Mayıs - 31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya süresi boyunca Yapı Kredi kredi kartı ya da vadesiz TL hesabından vereceğin her yeni otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı için 10TL; maksimum 50TL puan kazanırsın.
    Kampanya boyunca verilen her talimat için 5 Mayıs – 30 Haziran 2014 tarihleri arası en az 1 kez ödeme yapılmış ve 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir.
    Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Temmuz 2014 tarihinde Yapı Kredi bireysel kredi kartına veya Nuvo TLcard’ına yansıtılacaktır.
    Ödüllendirmenin yapılabilmesi için en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya Nuvo TLcard’ının olması gerekmektedir.
    Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura veya HGS talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan veya kredi kartına verilen fatura talimatı veya HGS iptal edilip hesaptan bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya döneminde aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.
    Kampanya dönemi öncesinde verilmiş olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde iptal edilip, tekrar aynı fatura veya HGS için talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
    Cep telefon faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, ödül verilmeyecektir.
    Kampanyada Hızlıcep talimatı harici verilen tüm talimatlar ödüllendirilecektir.
    Kredi kartı hesabından ödenen anlaşmalı kurumlara ait faturalarda her bir 0 – 50 TL arası fatura ödemesi için 0,75 TL; 50,01 - 100 TL arası fatura ödemesi için 1,50 TL; 100,01 TL ve üzeri fatura ödemesi için ise fatura tutarının %2,00'si kadar işlem ücreti alınacaktır.
    World Business karttan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
    Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
    Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.
    Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar 1 Ekim 2014 tarihinde geri alınacaktır.
    Kampanyaya katılım için; FATURA yazılıp bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numaranı 3160’a SMS göndermen yeterlidir.
    Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.
    Nuvo kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kredi kartı şart değil hocam , 2 seçenek için de aynı fırsatı sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi original_life -- 6 Mayıs 2014; 20:18:57 >

• başvuru durumu nuvo paketiniz dağıtıma hazırlanıyor olmuş. Aktif ileti imiş kurye
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

ykb 'de ögrenci hesabim var eger buna basvurursam ykb mh ve online islemleri kullanamiyormuyum? ne alaka simdi onlari nasil kontrol edicem. sistem nasil isliyor anlamadim acikcasi..

nuvonun internet sitesinden bunları kontrol edebileceksiniz, ykb internet sitesini artık kullanmayacaksınız. Kullanırsanız nuvo iptal oluyormuş. ( m.h aldığım bilgiler doğrultusunda paylaştım. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopbos

Bir cok kisi var bu sekilde basvuru yapan, ben de bunlardan biriyim.
    Mevcut kanallari kullanamiyorsun sonrasinda, iyi dusunmek lazim artilarini eksilerini

siz maaş mı yoksa adios vb.kartı olan mı müşteri grubundasınız

artısı işletim ücreti olmayacak en uygunu

bu banka ki uyanıklıkta zirve

maaş müş.hesap işl.ücrt.almıyoruz dediler

2 hesap açmışlar..maaş hesabı karta bağlamamışlar, çalışan hesaba parayı aktar diye

çalışan hesaba parayı aktardığım gibi 1 gün sonra çekene kadar işletim ücreti almışlar

bu gibi uyanıklıklarından kurtulmak için bile iyi
  • Paket dağıtıma çıktı, aktif kurye bilgisi yer alıyor sorgulama yapınca. Yarın ulaşması lazım o halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

http://nuvo.com.tr/senin-nuvon-hangisi/nuvo-ogrenci.aspx

buradan başvuru butonuna basıyorsun zaten ileride öğrenci olup olmadığını filan soruyor ona göre sana ürünleri (kartları) söylüyor sende seçip ilerliyorsun...

numara kayıtlı değildir problemini nasıl çözüyorsunuz?
    numaram kayıtlı değildir diyor her seferinde...
    Zaten iptal olduguna dair bilgi veriliyor, ancak kanallar arasi gecis tabi ki mumkun.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.