Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android market uygulaması ile başvuru kaydı yaptım.
    kurye takip no hemen geldi
  • Yahu indirimli World Gold sahibi olursun diyor ama ne kadar indirimli oluyor, ücreti ne kadar olacak hiçbir yerde bir bilgiye ulaşmak mümkün değil.. İndirimli World Gold kart ücreti ne kadar oluyor bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur77 -- 6 Mayıs 2014; 10:04:55 >
  • Beyler şimdi üye olmayı düşünüyorum fakat şöyle birşey gözüme ilişti neyin nesidir bu ?

18-26 yaş arası Öğrenciyim Çalışmıyorumu seçtim Nuvo Öğrenci kısmı çıktı ve hesabına gelen havalelerden ücret alınmaz diyor.

Aynı şekilde yine 18-26 yaş arasını seçip Mezunum ve Çalışmıyorumu seçtim Nuvo Genç Çalışan kısmı çıktı onda hesabına gelen havalelerden ücret alınmaz diye birşey göremedim.

Hangi paketi seçelim arkadaşlar sizce hangisi daha iyi ?

Şuan mobil uygulamayı telefonuma indirdim ve şöyle bir ekran geldi karşıma..

Üyelik işleminiz ile Vadesiz TL Hesabınız otomatik açılacaktır. Lütfen sizin için hazırlanmış avantajlı ürünlerimizden seçim yapınız.

Nuvo TLcard
    Çalışan Hesap
    World Gold
    Esnek Hesap

Bunlar ek olarak birde normal banka hesabımı açıyorlar anlayamadım ? O açılacak olan hesap için hesap işletim ücreti vs. derdi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A N K A R A -- 6 Mayıs 2014; 10:15:32 >

• anlaşılan bi enpara olamayacak. Enpara efsaneydi...
  • Bende sabah ATM'den numaramı güncelleyip başvuruyu yaptım. TLCard ve Play kart için başvurdum.
    Nuvo paketiniz hazırlanıyor. diye birşey çıkıyor kurye takip bölümünde. Enpara gibi güzel bir paket mi yollayacaklar acaba? Yoksa kurye getirip imzalayıp gidecek mi? Bu Play dediği de kredi kartı sanırım. Umarım verirler kartı.
  • biraz baktım da enparanın yanına bile yaklaşamaz bence.
  • mevcut vadesiz hesabımızı kapatıp, kredi ödememizi bu hesaba taşıyabiliyor muyuz? öyleyse boşuna hesap işletim ücreti ödememiş oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

mevcut vadesiz hesabımızı kapatıp, kredi ödememizi bu hesaba taşıyabiliyor muyuz? öyleyse boşuna hesap işletim ücreti ödememiş oluruz.

böyle dolambaçlı iş yapmaya gerek yok zaten. hesabınızı hep sıfır tutun. kredi ödeme gününde hesabınıza başka bankadan eft nizi yapın ve anında ykb. internet bankacılığından kredi takditini ödeyin. böylece gün sonuna rastlamaz ve sizden hiü alamazlar.
  • ykb net şubeden hesap kapama var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    üyelik açıp sistemden kredi kartı başvurusu yapılıyor mu? play ögrenci kredi kartı almak istiyorum.. hala bilgi veren olmadı mobilden bakamıyorum sisteme de..

• zhny kullanıcısına yanıt
    Oluyor hocam ben yaptim başvuru

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    ne kadar sürede onaylanıyor? limit ne kadar veriyorlar ayrıca? benim ykb 'de ögrenci vadesiz hesabım var zaten bunada üye olsak sıkıntı yaratıyor mu? üyelik sonrası ne kartları yolluyorlar bize.

• İndirimli kart
    aidatı ücretleriyle
    fırsatlarla dolu
    World dünyasından
    faydalanırsın

demiş kredi kaertı almasak sadece bu nuvo üyesi olsak 4 te 1 için. olabilityoru mu acaba
  • Merhabalar arkadaşlar ben 1995 doğumlu lise öğrencisiyim play kart sahibi olabiliyormuyum... ?
  • Wolrd gold karttan indirimli yararlanir demis ama kart aidatı ne kadar olacak belirtilmemis telefon ile arayip ogrenen varmı acaba

• bence bi cacık olmaz bundan. aslında koç grubuna ait firmalardan komple uzak duracan.
  • paketi yola çıkan var mı. haftaya taşınacağım ona göre alayım.
    ben mevcut müşteriyim bana sözleşmesiz kart gönderseler yeter aslında isimsiz kart olursa hemen postalanması gerekir

• Zengin faiziyle enpara . com enpara . com
  • Esnek hesap hemen açiliyormu ? Açilan varmi ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.