Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 0850 222 0555 müşteri hizmetleri Şubeye uğrayıp telefon ve anne evlenmeden önceki soyadını güncelleyin dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil

Bir bakalım.Enpara gibi olursa süper olur.

Edit:

Sayın xxxx xxxx,

Nuvo müşterisi olmanız durumunda, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Mobil Şube kanallarımızı kullanamayacağınızı, şubelerimiz ile Çağrı Merkezimizden kısıtlı hizmet alacağınızı belirtmek isteriz.

Ayrıca;

Nuvo'da sınırlı ürün/hizmet seçeneklerinin bulunduğunu,
    Mortgage ve Taşıt Kredisi ödemelerinizi ve diğer kredi işlemlerinizi Nuvo üzerinden yapamayacağınızı,
    Vadeli Mevduat ürünü dışında yatırım ürünlerimizin Nuvo'da bulunmadığını hatırlatırız.
    Yapı Kredi Bankası müşterimiz olarak tüm kanallarımızdan daha geniş hizmet almaktasınız.

Nuvo müşterisi olmak istiyor musunuz?

Bu yazıdan sonra üye olmadan çıktım.

YKB nin bu uygulama ile mevcut müşterilerini hedeflemediği kesin. Bu kafa ile, kötü bir taklitten öteye geçemez.

• Takip bakalım
  • + 1
  • üye oldum , yapıkredideki hesaplarımı buraya aktarmış , şimdi o hesaplardanda mı hesap işletim ücreti almayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkar

üye oldum , yapıkredideki hesaplarımı buraya aktarmış , şimdi o hesaplardanda mı hesap işletim ücreti almayacak

ben de merak ediyorum, biri denemeli :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ulex

ben başvurdum şimdi. hem normal kartına hem de kredi kartına başvurdum. Kredi kartı için yasa gereği limit üzeri olduğumdan yalnızca normal kart gönderecekler. Benimle aynı durumda olanlar gelirini yüksek yazsın. Belki o zaman onaylanır.

edit:ykb müşterisi değilim. Yalnızca adres seçiminde sistemin kendi gösterdiği adresimin posta kodu adresinizle eşleşmedi hatası aldım. Bende aynı bilgilerle yeni adres girdim. Öylece oldu.

Benim geçen hafta limit sebebiyle garantide kredi kartı başvurusuna olumsuz yanıt gelmişti, buradan başvurdum şimdi world gold başvurunuz onaylanmıştır diye mesaj geldi
  • Ben öğrenci hesabındayım benden hiü alınmıyor. Play karta yıllık 20 ödüyorum.Mobilde de 1 hazirana kadar havale ve eft ücretsiz. Nuvoya geçersem benim bi karım olurmu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklımdaki soruları alıntılasam mesaj bayağı kabarıklaşacak. Takipte kalmak lazım.
  • Enpara'nin yerini tutmayacagini dusunuyorum. Ama alternatif olarak olmasi guzel. Sistemi tam olarak oturttuktan sonra dusunulebilir.

Bu arada, 4 alisveris kampanyasi yerine eparadaki gibi %20 kampanyasi olsaydi cok daha guzel olurdu.

• sistem üzerinden kredi kartı başvurusu yapılıyor mu? YKB 'de vadesiz ögrenci hesabı var herhangi hesap işletim ücreti ödemiyorum bu yüzden. Eğer sistem üzerinden kredi kartı başvurusu yapılıyorsa play ögrenci kredi kartına başvurabilirim.

• sadece tl card icin sozlesme vs imzaliyor muyuz?
    Bize yazina yaziyorum ama gondermiyor.
    He bir de yillik aidat vs. ne kadar oduyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 5 Mayıs 2014; 22:03:46 >
  • Ucretler hakkinda net bir bilgi yok.

Bu konuda bilgi edinen var mi?

• öğrenciyim desem play mi başvursam mezunum desem world gold mu başvursam

• Başvuru en son aşamasında onayladığımız sözleşmeden alıntı yaptım.

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden  YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden  YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden  YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden  YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden  YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden

• KREDI KARTI BASVURUN YAPILAN DEGERLENDIRMELER SONUCUNDA OLUMLU BULUNMAMISTIR. :(

• 200 lira verecekler 50 lira kart ücreti alacaklar net kar 150 tl başvurdum onaylandı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: altmisbir61

200 lira verecekler 50 lira kart ücreti alacaklar net kar 150 tl başvurdum onaylandı :D

200 lira ?
  • Caddede, internette, plajda, sokakta, her nerede olursan ol Nuvo bu yaz hep senin yanında! Tam senlik banka Nuvo’nun banka kartı Nuvo TLcard ile yapacağın her 4 alışverişten 1’i bedava!

“4 Alışverişten 1’i Bedava” kampanyası Nuvo müşterilerine özel olup, 5 Mayıs - 31 Ağustos tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden alışverişler dahil tüm alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler her ay en fazla 50TL alışveriş iadesi alabilirler.

@drvimu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altmisbir61 -- 5 Mayıs 2014; 22:41:09 >
  • Çöp ama üye oldum. Belki %20 iade yaparlar bir gün.

Umut fakirin ekmeği demişler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.