Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem oturmamış henüz ama internet-mobil-atm aracılığı ile bankacılık işlemlerimizi yapabileceğimiz yeni bir alternatifin olması sevindirici doğrusu. İleride world kart avantajıyla birlikte güzel avantajlar yakalanabilir. Ben üye olup konuda yerimi alıyorum.
  • inceleyelim bakalım.
  • Takip edelİm, Mutluparam gibi çıkmaz umarım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

quote:

Orijinalden alıntı: anil

Bir bakalım.Enpara gibi olursa süper olur.

Edit:

Sayın xxxx xxxx,

Nuvo müşterisi olmanız durumunda, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Mobil Şube kanallarımızı kullanamayacağınızı, şubelerimiz ile Çağrı Merkezimizden kısıtlı hizmet alacağınızı belirtmek isteriz.

Ayrıca;

Nuvo'da sınırlı ürün/hizmet seçeneklerinin bulunduğunu,
    Mortgage ve Taşıt Kredisi ödemelerinizi ve diğer kredi işlemlerinizi Nuvo üzerinden yapamayacağınızı,
    Vadeli Mevduat ürünü dışında yatırım ürünlerimizin Nuvo'da bulunmadığını hatırlatırız.
    Yapı Kredi Bankası müşterimiz olarak tüm kanallarımızdan daha geniş hizmet almaktasınız.

Nuvo müşterisi olmak istiyor musunuz?

Bu yazıdan sonra üye olmadan çıktım.

Enparadan farkı yok.

enparada internet şube var bunda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xvso -- 5 Mayıs 2014; 20:36:29 >

• Hiçbirisi bir Enpara olamaz ama yinede takip edelim, hiç değilse Enpara tekel olmaz çekişme olursa bizim işimize yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enchantedd

quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

yapı kredi müşterisi olmayanlar kayıt olamıyor galiba,enpara'ya devam.

Yapı Kredi müşterisi değilim ve az önce Nuvo'ya üye oldum.

nasıl oldunuz? numara sistemde kayıtlı değildir mesajı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvso

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

quote:

Edit:

Sayın xxxx xxxx,

Nuvo müşterisi olmanız durumunda, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Mobil Şube kanallarımızı kullanamayacağınızı, şubelerimiz ile Çağrı Merkezimizden kısıtlı hizmet alacağınızı belirtmek isteriz.

Ayrıca;

Mortgage ve Taşıt Kredisi ödemelerinizi ve diğer kredi işlemlerinizi Nuvo üzerinden yapamayacağınızı,
    Vadeli Mevduat ürünü dışında yatırım ürünlerimizin Nuvo'da bulunmadığını hatırlatırız.
    Yapı Kredi Bankası müşterimiz olarak tüm kanallarımızdan daha geniş hizmet almaktasınız.

Enparadan farkı yok.

enparada internet şube var bunda yok.

şimdi girdim internet şubesi var

• sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    alıntıladığım mesajda yok yazdığı için yok dedim. internet arayüzü enpara kadar varsa iş yapar kanımca.
  • İnternet şubesi yok. Saçmalık!!
  • quote:

Edit:

Sayın xxxx xxxx,

Ayrıca;

çok zekice hazırlanmış bir mesaj içeriği

• ben başvurdum şimdi. hem normal kartına hem de kredi kartına başvurdum. Kredi kartı için yasa gereği limit üzeri olduğumdan yalnızca normal kart gönderecekler. Benimle aynı durumda olanlar gelirini yüksek yazsın. Belki o zaman onaylanır.

edit:ykb müşterisi değilim. Yalnızca adres seçiminde sistemin kendi gösterdiği adresimin posta kodu adresinizle eşleşmedi hatası aldım. Bende aynı bilgilerle yeni adres girdim. Öylece oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 5 Mayıs 2014; 21:11:58 >
  • iyi bir şayse alalım
    enparadan çok memnunumda :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taran1tula

İnternet şubesi yok. Saçmalık!!

http://nuvo.com.tr/Default.aspx

hemen üste bakıver. Hem internet hem de mobil bankacılığı olduğunu görünce belki sevinirsin.
  • Vadesiz Mevduat Hesabı

Nuvo’da her türlü birikimi Vadesiz Mevduat Hesabı’nda değerlendir!

İster Türk Lirası ister yabancı para cinsinden birikimlerini, istediğin zaman kullanabilir; günlük harcamalarını, para transferlerini ve ödemelerini bu hesabı kullanarak gerçekleştirebilirsin.

Nuvo mobil, Nuvo internet şubesi ve Nuvo kullanıcılarımıza özel Çağrı Merkezimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsin. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Yapı Kredi ATM’leri ve diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat boyunca hesabına ulaşabilirsin.

İnternet bankacılığına yukarıdaki menüden giriliyor. Yapı kredi gibi aynı arayüze sahip.
  • Bende üye oldum ama yapı kredideki hesap ve kredi kartı bilgilerim bu nuvo nun internet bankacılığında gözüküyor. Anlamadım ben şimdi bu olayı. Yapı kredi ve nuvo hesapları ortakmı? Anlayan varsa bilgilendirin lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Orijinalden alıntı: Enchantedd

quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

yapı kredi müşterisi olmayanlar kayıt olamıyor galiba,enpara'ya devam.

Yapı Kredi müşterisi değilim ve az önce Nuvo'ya üye oldum.

nasıl oldunuz? numara sistemde kayıtlı değildir mesajı veriyor.

Aynen bende de aynı hatayı verdi. Kendim için değil, eşim için başvurmak istemiştim. Kendim ykb müşterisiyim.

• 4 alışverişten 1 i bedava olayı hatırına üye oldum. Yoksa %5 faizle kimse gelip de para yatırmaz buraya...
  • ykb viplayn müşterisiymişim
    o yuzden kullanamıyormuşum.

• Heralde 4 alışverişten en düşük tutar iade olacaktır değil mi?
    4 tane 50-tl tane alışveriş yapsak, biri iade olur sanırım?

• çok iyi ya eğer hesap işletim ücreti almazlsrsa Enpara ya veda ederim...
    uygulama da iyi, adios Kartları hesaplrım hepsi göründü, normal mobil bankacılık gibi tüm özellikler var..

şimdi merak ettiğim şu, normal vadesiz YKB hesabım var ve hesap işletim ücreti kescekler para girerse, e yeni hesapta açılmadı, eft yapsam kesinti olur mu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.