Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tersi normal de bu şekilde garip olur hocam ücret olursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoSca

quote:

Orijinalden alıntı: BÜNYANLI38

Kampanya Koşulları

1-4 Alışverişten 1’i Bedava” kampanyası Nuvo müşterilerine özel olup, 5 Mayıs - 31 Ağustos tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden alışverişler dahil tüm alışverişlerde geçerlidir.

2-Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

kampanya koşullarındaki iki madde arasında çelişki var birinde tüm alışverişler demekte diğerinde üye işyeri diyor.

yalnız 2. maddeyi okursanız ordada üye işyeri denilmiş

az önce aradım mh'yi. daha onlarda bilmiyorlar, hiçbir şeyden haberleri yok. kampanyada üye iş yeri şartı var mı dedim. kamp. bilmem nesine sorayım dedi.. üye iş yeri şartı var diyerek geri geldi. ama bana inandırıcı gelmedi, sorumluluk almamak için üye iş yeri şartı var deyip geçiyorlar.. bana dokunmasın da anlayışı var..

ikinci olarak kart ücretini sordum. bu konuyla ilgili çalışma yapılıyor, indirimli olarak sunulacak ancak henüz indirim oranları belirlenmedi dedi..

hesap işletim ücreti kesinlikle alınmayacak dedi, ücret alınan arkadaşınız varsa bizi arayabilir yardımcı olalım dedi ben hesabıma para aktarırsam benden de ücret kesilecek mi diye sordum.. tabi birşey diyemedi.. her neyse kart ile ilgili tam hazırlık yapılmadığı belli. üye iş şartı olduğunu zannetmiyorum ama olsa bile benzin-lpg alınarak değerlendirilebilir. zaten çoğu iş yeri world üyesi oluyor.

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    hiü almasın yeter.
    bir de bir an önce nuvo tl card elime geçsin.
    şu 200 tl miz cebimize bir girsin sonrasına bakarız

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Tum paketlerde islemlerler (havale, eft vadesiz hesap iu) ucretsizdir

• (Nuvo ile ilgili Forumda 6 sayfa yazılmış ve internet cafeden girdiğim için bütün yazılanları okuyamam.)

Bu Nuvonun Enparadan farkı nedir anlatır mısınız?
    EFT-Havale-Hesap işletim ücreti var mı?
    Para yatırırken ATMden yatırabiliyor muyuz?
  • 1-enparadan kampanyalar ve bankalar dışında fazla bir fark yok
    2-hesap işlerlerinden her hangi bir masraf alınmıyor
    3-yapıkredi atm lerinden ücretsiz olarak para yatırıp çekebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

quote:

Orijinalden alıntı: HknGkts

Ben play karta basvurmustum onaylanmamış kartlarımın limiti 1000 tlyi aşıyordu kanundan dolayı yollamadılar sanırım limiti 1000 tlyi aşıpta play kartı onaylanan varmı acaba

Kanunla pek ilgisi yok sanırım genel bir yalan o. Benim sadece öğrenci kartlarımda 3500 limit var. Diğer 2 kredi kartım daha var yaklaşık 4binde o

Benimki play kart 52 bin tl limiti var Play kart olması sınırlı limit olması anlamına gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakoman34

quote:

Orijinalden alıntı: Broon

quote:

Orijinalden alıntı: HknGkts

Ben play karta basvurmustum onaylanmamış kartlarımın limiti 1000 tlyi aşıyordu kanundan dolayı yollamadılar sanırım limiti 1000 tlyi aşıpta play kartı onaylanan varmı acaba

Kanunla pek ilgisi yok sanırım genel bir yalan o. Benim sadece öğrenci kartlarımda 3500 limit var. Diğer 2 kredi kartım daha var yaklaşık 4binde o

Benimki play kart 52 bin tl limiti var Play kart olması sınırlı limit olması anlamına gelmiyor.

• Bunlar bireysel bankaciliga ait ekran goruntuleri, nuvoda kesinlikle eft havale hesap isletim ucreti yoktur. Ogrencilere play kart ucretsiz, nuvo tl kart herkese ucretsizdir. Ykb atmlerinde nuvo menusu ile karsilasacaksiniz, oradan da istediginiz bankacilik islemlerini yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hopbos

Bunlar bireysel bankaciliga ait ekran goruntuleri, nuvoda kesinlikle eft havale hesap isletim ucreti yoktur. Ogrencilere play kart ucretsiz, nuvo tl kart herkese ucretsizdir. Ykb atmlerinde nuvo menusu ile karsilasacaksiniz, oradan da istediginiz bankacilik islemlerini yapabilirsiniz.

Yani herşey Enpara gibi ücretsiz mi ?
    Benim de Enpara hesabım var bu yüzden sordum.
    Nuvoyu Yapı Kredi Atmsi yakın diye araştırıyorum.
  • Evet bankacilik islemleri ucretsiz. Ogrenci degilseniz world kart indirimli olacaktir, ogrenciyseniz play ogrenci karti ucretsizdir.

• En az steam bombası kadar büyük bir kampanya yapmazlarsa almam :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet bankacilik islemleri ucretsiz. Ogrenci degilseniz world kart indirimli olacaktir, ogrenciyseniz play ogrenci karti ucretsizdir.

Aslında açık lise okuyorum.
    Bir de anlamadığım World-Play kart filan demişsin.Bana herhalde kredi kartı filan yollamıyacaklar?Bu Nuvonun bir banka kartı yokmu?Encard gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

quote:

Orijinalden alıntı: SoSca

hocam kullanmadığınız mevcut hesabın hesap işletim ücreti hesabınızına borç olarak kayıt edilir hesaba para girişi olunca sistem otomatik olarak parayı alır nuvoya geçtikten sonra hesap işletim ücreti alınmaz ancak eski hesap işletim ücretleride silinmez

Mantik olarak oyle ama nuvo olunca silinmesi gerekerdi. Kullanilmayan hesaba alacak kaydedilen ucretler bunlar. Bunu da herkes dusunemez mevcut hesabi olup da nuvo da kullanmak isteyen herkes bu tuzaga duser.

Yeni teblige gore bankalar haber vermeksizin ucret kesintisi yapamazlar. Yururluge girmedi ama bi cok banka bu sekilde bildirim gondermeye basladi.

bu çok büyük bir tuzak.
    ykb de önceden hesabı olupta uzun süredir kullanmayanlar bu hesaplarını kapatıp öyle başvursunlar.
    yoksa ykb adamı yakaladımı affetmez....

• salak bir sistem.daha önce yapı kredi hesabım vardı adres gözüküyor ev adresi giricem ilk adresi seçmem gerekiyor (iş adresim) fakat ilk adresimde onaysız karakterler varmış yeni adresi kabul etmiyor..illa iş adresine istemem gerekecek.şimdi iptal ettim şimdide kişisel bölümde kalıp hata veriyor
  • benim kartım geldi, 1 küsur TL eft yaptım hesabıma , akşama kadar paraya birşey olmazsa kalan kısmını da transfer edip ilk işlemimi yapmayı düşünüyorum.
    bu arada şikayetvar'a da nuvo'yu şikayet ettim. kampanyada üye iş yeri şartı olmadığı halde, mh'nin üye iş yeri olmak zorunda dediğini yazdım.. bakalım ne cevap gelir
  • hocam asıl önemlisi kampanyadaki çelişki? kampanya şartlarında;

-- .... tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden alışverişler dahil tüm alışverişlerde geçerlidir.

-- Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

4 alışverişin 1'si bizden kampanyasında üye iş yeri şartı var mı? kampanya sunumundan olmadığı anlaşılıyor. varsa bu büyük bir ayıptır. ben üye iş yeri şartı olmadığına inanıyorum ama mh'yi aradığımda üye iş yeri şartı var dedi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 8 Mayıs 2014; 22:50:56 >
  • Evt nuvo tl kart var ve ucretsiz. kredi karti basvuru sirasinda talebinize gore verilmektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxuma@ya.ru

salak bir sistem.daha önce yapı kredi hesabım vardı adres gözüküyor ev adresi giricem ilk adresi seçmem gerekiyor (iş adresim) fakat ilk adresimde onaysız karakterler varmış yeni adresi kabul etmiyor..illa iş adresine istemem gerekecek.şimdi iptal ettim şimdide kişisel bölümde kalıp hata veriyor

O mesaj saati nedir öyle.

• quote:

Evet bankacilik islemleri ucretsiz. Ogrenci degilseniz world kart indirimli olacaktir, ogrenciyseniz play ogrenci karti ucretsizdir.

Playin yillik kart ucreti 20 tl dir

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.