Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

http://nuvo.com.tr/nuvo-nedir/Default.aspx

http://nuvo.com.tr/kampanyalar/Default.aspx
    Müşteri hizmetleri 08502220555

iyi kampanyaları olacağını düşünüyorum yeni enpara olabilir
    iyi fırsatlar gelebilir

Dün akşam beni bu numaradan aradılar bilgilerimi istediler. Son zamanlardaki dolandırıcılık olayları aklıma geldi ve telefonu kapattım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SoSca

nuvo tl kartın hesap işletim ücreti yok sadece gold kartın aidatı var. üye olmak için kredi kartı çıkarma zorunluluğu yok

Ozaman hemen vadesiz kart icin basvurayım.
    Kampanya icin harcama tarihleri ve kazanma tarihleri nelerdir bilginiz varmı acaba? Kazandigimiz 50tl para olarak hesaba yatıcak dimi? Tüm benzinciler gecerli sanırım

• Daha sistem oturtulmadan, müşteri temsilcilerine nuvo hakkında yeterli bilgi ve eğitim verilmeden hatta müşterilere ne gibi imkanlar tanınacağına dahi karar verilmeden yayına açılmış bir proje.
    Dün %5 olan mevduat faiz bugün 9,65

Biraz sabırlı olursanız müşteri çekmek için çeşitli kampanyalar ile birlikte mevduat oranlarında yükseltmeye gideceklerdir.
  • Pzrt akşamı başvuru yapmıştım, bugün paket teslim edildi. Kredili hesap hariç, tüm ürünleri seçmiştim. Tüm riskleri bilerek ve kabul ederek, gönül rahatlığıyla aldım. Risk almadan kazanç olmaz. Kredi kartı için ilk yıl ücret alınmıyormuş, 1 yıl içinde herşey açıklığa kavuşur, yararlı mı zararlı mı görürüz. Baktık yaramaz, aldığımız gibi kapatırız gider. Ama ben umutluyum. Tek amacım WP toplamak olduğu için, mutlaka işe yarar bişeyler çıkacaktır zamanla. Kafadan 50 WP otm. ödeme talimatından bekliyorum zaten, 20-30 da alışveriş kampanyasından alsak Allah bin bereket versin. Eşimin adına olduğu için puan geldikçe hemen kendi Adios'uma aktarırım.
  • Kartı gelenler Visa mı MasterCard mı yazabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: SoSca

nuvo tl kartın hesap işletim ücreti yok sadece gold kartın aidatı var. üye olmak için kredi kartı çıkarma zorunluluğu yok

Para yatirmamin ardindan Hesabimdan 35₺ hiü tahsil edildi. Hemen sikayet kaydi olusturdum.

• karantina61 kullanıcısına yanıt
    ykb beni 0262li sabit hattan bile arıyor
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    “4 Alışverişten 1’i Bedava” kampanyası Nuvo müşterilerine özel olup, 5 Mayıs - 31 Ağustos tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden alışverişler dahil tüm alışverişlerde geçerlidir.
    “Alışveriş iadeleri, harcama yapılan ayı takip eden ay içerisinde Nuvo hesabına aktarılacaktır.“
    tüm benzincilerde geçerli değil sadece yapıkredi üyesi olan benzincilerde geçerli
  • istceko İ kullanıcısına yanıt
    hocam büyük ihtimalle sistemsel bir sorun olmuştur çünkü nuvonun kendi sitesinde hesap işletim ücreti veya başka bir masraf alınmayacağı büyük puntolarla yazıyor
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    şuan yapıkredi de hesabım var . onun verdiği para kartıda var . nuvo ya ya geçersem yeni kart mı gelecek ? yada şuan ki kartımı kullanmaya devammı edicem ?
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    bana gelen nuvo tl card visa
  • Yahu ALLAH rızası için biri şu soruma cevap versin arkadaş..!

Ben kredi kartı felan çıkartmak istemiyorum sadece Nuvo TLcard denenden almak istiyorum fakat Nuvo TLcard seçince üst kısmında Vadesiz TL hesabınız otomatik olarak açılacaktır gibisinden birşey yazıyor. Ayrıca Yapı Kredi hesabımı açıyor ? Ve bu açtığı Vadesiz TL hesabı için yıllık ücret vs. alıyor mu ? Ben vakti geldiğinde Nuvo TLcard kapatmak istediğimde Yapı Kredi Vadesiz TL hesabınıda ayrıca mı kapatmak zorunda kalıcam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

Yahu ALLAH rızası için biri şu soruma cevap versin arkadaş..!

Ben kredi kartı felan çıkartmak istemiyorum sadece Nuvo TLcard denenden almak istiyorum fakat Nuvo TLcard seçince üst kısmında Vadesiz TL hesabınız otomatik olarak açılacaktır gibisinden birşey yazıyor. Ayrıca Yapı Kredi hesabımı açıyor ? Ve bu açtığı Vadesiz TL hesabı için yıllık ücret vs. alıyor mu ? Ben vakti geldiğinde Nuvo TLcard kapatmak istediğimde Yapı Kredi Vadesiz TL hesabınıda ayrıca mı kapatmak zorunda kalıcam ?

sadece nuvo tl hesabı açılıyor. eksta yapı krediden açılmıyor. Bende sadece nuvo tl carda başvurdum bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

Yahu ALLAH rızası için biri şu soruma cevap versin arkadaş..!

Nuvo Tlcard zaten vadesiz tl hesabi degil mi. Bende sadece nuvo tlcarda basvurdum bekliyorum. Eğer bi oyun falan varsa iptal ederim gider kendileri kaybeder..

• A N K A R A kullanıcısına yanıt
    hocam zaten nuvo yapıkredinin bir programı nuvo tl card vadesiz tl hesabına bağlı ollmak zorunda o yüzden otomatik olarak vadesiz tl hesabı açılacak bu hesap için aidat veya herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz . kapatmak isterseniz hesabınızı kapatıcaksınız zaten hesap kapanınca nuvo kartınızda iptal olmuş olacak
  • Teşekkür ederim arkadaşlar vermiş olduğunuz cevaplar için. Peki son sorum;

Öğrenci Çalışmayan seçip başvuru yapınca Öğrenci olanlar için daha mı avantajlı özellikler var ? Yoksa Mezun Çalışmayan seçip başvuru yapınca Öğrenci olan ile aynı mı özellikler ?

Ben şuan Öğrenci değilim fakat Allah nasip ederse bu yıl üniversiteye gitme durumum var. Şimdi Mezun Çalışmayan olarak seçip alsam üniversiteye başlayınca öğrenci moduna geçeceğimden değiştirebilme şansım var mı ? Öğrenci olanların avantajları var mı Mezun olanlardan ?

Hatta şuan AÖF Öğrencisi olarak görünüyorum fakat 2010'dan beri dondurulmuş durumda. Buda öğrenci olarak başvurmama yardımcı olur mu ? AÖF dondurduğum halde öğrenci olarak görünüyormuyumdur ? Görünüyorsam öğrenci olarak başvurduğumda öğrenci belgesi felan isteyecek mi benden ? Belge isterse belgeyi AÖF bürosundan felan mı temin etmemiz gerekiyor nasıl oluyor ? Yardımcı olursanız çok makbule geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A N K A R A -- 8 Mayıs 2014; 14:25:47 >

• Benim kartımda geldi bugün. Daha önceden yapı kredi müşterisi olduğum için müşteri numaram yeni gelen kartta aynı yazıyor. Şifre yazmıyor atm den ya da internet bankacılığından hallederiz o kolay. Yalnız kutudan nova yazılı küçük bir daire cıktı onun ne olduğunu anlamadım. Nedir o?

• mert969 M kullanıcısına yanıt
    bende yapıkredi müşterisiyim. kredi kartı çıkarmak istiyorum buradan play ögrenci. ne gibi farklılıklar var yapı krediye dair internet bankacılığı kapandı mı değişiklikler oldu mu bilgi verir misin ? başvurmayı düşünüyorumda..

• Nuvo Öğrenci ile Nuvo Genç Çalışan arasında fark var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Benim kartımda geldi bugün. Daha önceden yapı kredi müşterisi olduğum için müşteri numaram yeni gelen kartta aynı yazıyor. Şifre yazmıyor atm den ya da internet bankacılığından hallederiz o kolay. Yalnız kutudan nova yazılı küçük bir daire cıktı onun ne olduğunu anlamadım. Nedir o?

telefon ekranini silmek icin

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.