Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omer14

şimdi kullandığımız mobil bankacılık da mı iptal oluyor nuvo olarak mı yükleyeceğiz uygulamayı

Mobil bankacılığı ve Nuvo'yu birlikte kullanmaya devam edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

http://nuvo.com.tr/senin-nuvon-hangisi/nuvo-ogrenci.aspx

buradan başvuru butonuna basıyorsun zaten ileride öğrenci olup olmadığını filan soruyor ona göre sana ürünleri (kartları) söylüyor sende seçip ilerliyorsun...

numara kayıtlı değildir problemini nasıl çözüyorsunuz?
    numaram kayıtlı değildir diyor her seferinde...

Bu problemi benden başka yaşayan yok mu arkadaşlar.

• Nuvo cagri merkezinde de seyahat hatti yonlendirmesi var, adios kampanyalarindan yararlanmakta bir kisit yok diye biliyorum ben de o sekilde uye oldum

• ROLLING STONES kullanıcısına yanıt
    Nuvo uyeleri mevcut mobil ve internet subelerini kullanamazlar, giris yaptiklari takdirde nuvo uyelikleri iptal olur.

• hopbos H kullanıcısına yanıt
    nuvoyu sırf play kredi kartı almak için açıcam sanırım hala tam olarak inceleyemedim mobilde olduğum için. Bunlar neye göre kredi kartı onaylıyor?

• 4440446 ve YKB mobil kullanırken sıkıntı yok bende, sadece YKB internet bankacılığına girerken Novo lusun uyarısı veriyor

• Nuvoya üye olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim hâli hazırda adios kartım var bu sistemden world kart almak mantıklımı play kart vermez sanırım yaştan dolayı. Üye olanlar tl kart kampanyalarından dolayımı üye oldular?

• Adiosla worldcard isimleri farkli olsada ayni ozelliklere sahip degil mi zaten. Worlcardda olan bir ozellik adiosta da vardir zaten.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

http://nuvo.com.tr/senin-nuvon-hangisi/nuvo-ogrenci.aspx

buradan başvuru butonuna basıyorsun zaten ileride öğrenci olup olmadığını filan soruyor ona göre sana ürünleri (kartları) söylüyor sende seçip ilerliyorsun...

numara kayıtlı değildir problemini nasıl çözüyorsunuz?
    numaram kayıtlı değildir diyor her seferinde...

Bu problemi benden başka yaşayan yok mu arkadaşlar.

Şubeye başvurup numaranızı güncelleyin izle. Bende de aynı sıkıntı vardı.

• Nuvo TLcard seçimini yaparken üstte Vadesiz TL hesabı açılacaktır yazısı çıkıyor. Ayrıca Yapı Kredi hesabımı açılıyor otomatik olarak ?

Nuvo olanı iptal ettirmek istediğimiz vakit birde gidip Vadesiz TL hesabını mı kapattırmamız gerekiyor ?

Bu soruma bir türlü cevap alamadım. Bilgisi olanlar lütfen cevaplarsa sevinirim.
  • No Kampanya No Güven
  • Ya arkadslar bende bisey soriyim bizim sirketin yapi krediyle anlasmasi var maas i ordan aliyoruz play kart ile tl kart var ama aydat almiyolar kartlari nuvo ya cevirsem ayni sekilde kullanabilirmiyim acaba +farkli bi hesap actirmadan ayni hesaplarimla kullanabilirmiyim? Ve Yapi krdi internet bankaciligi kullanmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuji_Yamazaki -- 7 Mayıs 2014; 10:05:08 >
  • world gold başvurum onaylandı bu nuvonun kartı değil mi yıllı kart ücreti var galiba? :(
  • 5 Mayıs 22:45 te başvurdum kartım az önce geldi üstelik isimli olarak

Bu ne hız

• hem öğrenciyim hem çalışıyorum hangisinden başvurayım fark ediyor mu öğrenci mi çalışan mı avantajlı olur :)
  • İnceleme bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamer23

Arkadaslar biraz önce telefonla aradım aklımda ki ve bazı arkadaşların burada meragini dile getirdiği soruları sordum.

Sonuç olarak

1-Play card öğrenci için yıllık kart ücreti yokmuş
    2-Nuvo Tl card için yıllık kart ücreti yokmuş
    3-Gold card yillik 80 Tl olan kart ücreti Nuvolular için 60 Tl imiş. Indirim diye bahsettikleri 20 Tl imiş
    4-Dört alışveriş in 1i hediye kampanyasinda en büyük şart alışveriş yapılan yerin yapı kredi üye is yeri olması gerekiyormuş. Yani akaryakıt falan hepsinde geçerli yeterki üye işyeri olsunlar.
    5-Diyelim ki başvurdunuz kurye size gelene kadar vazgecerseniz kuryeyi geri gonderebiliyorsunuz
    6-Diyelim ki nuvo yu kullabiyorsunuz ama artık kapatmak istiyorsunuz o zaman da çağrı merkezini arayip iptal edebiliyorsunuz herhangi bir ucret falan ödemeden.

Sitede bulunan açıklamaları söylemeye gerek duymadım bu bahsedilenler sitede yazmayanlar

o zaman 3 ay boyunca sadece benzin için bile alınabilir bu kart. alayım bari. benzin kampanyası da olmuyor şu sıralar

• 4 tane 50 tl lik mazot alsak biri tanesi iade mi olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

4 tane 50 tl lik mazot alsak biri tanesi iade mi olacak ?

aynı benim düşünce
    eşimin kartıyla da dört market
  • öğrenci olmadığı halde öğrenci başvurusu yapan var mı avantajlı olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.