Şimdi Ara

yapikredi kart kapattırarak puan alma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kartınızı telefon yoluyla kapattırın zaten 7 gün içinde açılabiliyor. ben 40 tl puan aldım. silinen world puanlarım için istekte bulunmuştum, "takip etseydiniz bizi ilgilendirmez" şeklinde cevap alınca sinirlenip kartı kapattırdım. 2 gün sonra arayıp 40 lira yükleyelim yine kullanın dediler. zaten 40 tl puan silinmişti geri aldım. bunlara böyle gerek. kampanya için milyon dolarlık reklamları yapıyorlar ama puanlar silinecek kullanın artık diye bir mesaj göndermiyorlar.

• Banka sana cevabı vermiş, doğru da söylemiş; her müşteri kendi puanlarından sorumludur ve onların süresini takip edip kullanmazsa silinir...

Sizin gibiler müşteri hizmetlerinin kâbusudurular, kendi hatalarını kabul etmeyip sağa sola atarlar...
  • aha fırsatçılar, ölücüler , vampir yarasalar şimdi telefona çöreklenmişlerdir.

ykb müşteri hizmetleri önümüzdeki 1 hafta yogun olacak desene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

aha fırsatçılar, ölücüler , vampir yarasalar şimdi telefona çöreklenmişlerdir.

sikintisin kardes!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

aha fırsatçılar, ölücüler , vampir yarasalar şimdi telefona çöreklenmişlerdir.

sikintisin kardes!

sıkıntı büyük kardeş
  • bende yılbaşında axess karta yüklenen puanın son tarihini 18 olarak biliyordum ama Cumaya denk geliyor diye aklımda kalmış Cuma günü bir baktım ayın 19'u eyvah dedim gitti puanlar...bir şans aradım akbank müşteri hizmetlerini , silinen puanımı geri yüklermisiniz dedim , talep oluşturalım dedi ve silinen puan kartınıza yüklendi en kısa zamanda kullanın dedi...akbank farkı
  • daha önce işbankasından defalarca aldım unuttuğum için. nihayetinde ben buna hak kazanmışım.

bu iş önceden böyle değildi. şu an ne kadar az verirsek kardır mantığıyla iş yapıyorlar. mesela yakıt olayı her 100 e 10 lira toplam 40 lira gibiydi şimdi 400 e erişmeden olmuyor. veya her 100 e 10 lira verirdi şimdi ilk 100 den sonraki her 100 e diyor. puanlar keza öyle oldu, silinmiyordu ama şimdi siliniyor. ayrıca kampanya katılımı diye birşey çıktı eskiden böyle birşey yoktu. bankaların kan emici olduğunu açıklamaya gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.